Whirlpool FWSD61253W EU vystavený kus s plnou zárukou

Úzká předem plněná pračka Whirlpool FWSD61253W EU v bílé barvě je zařazena do úsporné třídy A+++. Volně stojící pračka s maximální hlučností při praní 62 dB a maximální hlučností při odstřeďování 85 dB disponuje volitelnou funkcí FreshCare+ a technologií 6.smysl.Whirlpool FWSD61253W EU s kapacitou praní 6 kg a objemem bubnu 40 l má k dispozici 16 programů, displej, ukazatele zaneseného filtru/přívodu vody/otevřených dveří a ukazatele volání servisu. Nádrž je vyrobena z plastu a buben z nerezu. Pračka s maximální rychlostí odstřeďování 1200 ot/min, dětskou pojistkou, nastavitelnou teplotou a kontrolou tvorby pěny spotřebuje za rok 153 kWh. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 20 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Vyrovnávání nestability

Díky tomuto vyrovnávacímu systému se již více nemusíte obávat hlučného vibrování a ani toho, že vaše pračka při odstřeďování bude ztrácet svou stabilitu. S pračkou Whirlpool FWSD61253W EU si tak můžete během praní užívat ničím nerušenou domácnost.

FreshCare +

Zapomeňte na zatuchlou prádlo, kterou jste zapomněli vybrat. Pračka v slim provedení má volitelnou funkci FreshCare +, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu, čehož výsledkem je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií ve vaší pračce. Funkci můžete aktivovat nebo zrušit kdykoliv, zda při volbě programu nebo v jeho průběhu.

6. SMYSL

Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky a vybrat program. Technologie 6. SMYSL automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

Energetická třída

Z hlediska úspornosti vám vaše pračka zaručuje opravdu ekonomicky výhodné praní. Zepředu plněná pračka se spotřebou energie 153 kWh za rok je zařazena do energetické třídy A+++. Všechny její funkce a programy jsou navrženy tak, aby vaši domácnost zatěžovaly co nejméně a zároveň byly co nejvíce úsporné. Snižuje spotřebu energie až o 30 % ve srovnání s třídou A.

Vnímejte sílu jemnosti

Pračka s technologií SoftMove se stará o oděvy a jejich barvy od samého počátku cyklu. Speciální pohyby bubnu pro každý z programů zaručují dokonalou ochranu tak vašich džínsů, jakož i šatů z jemných vláken.

Zapomeňte na skvrny

Objevte efektivní způsob jak eliminovat ty nejodolnější skvrny. Vyberte jednu ze tří úrovní znečištění: silné, běžné nebo slabé - přídavná funkce praní Clean + se postará o odstranění skvrn při teplotě 40 ° C.

Dlouhodobě zářivé barvy

Funkce Farby15 ° v pračkách zabezpečuje efektivní praní různých druhů prádla různých barev při společném praní bez vzájemného pobarvené se. Zjistíte, že praní při 15 ° C může být stejně účinné jako praní při teplotě 40 ° C.

Perfektní svěžest sportovního oděvu

Program je určen pro praní lehce znečištěného sportovního oblečení, jako jsou tepláky, ponožky nebo šortky. Doporučujeme také používat tekutý prací prostředek v množství vhodném pro polovinu náplně.

Dokonalé vyprání jako z čistírny

Program je určen pro praní přikrývek, přikrývek, polštářů nebo zimních bund. Objemné přikrývky doporučujeme vkládat do bubnu pračky s okraji zahnutými směrem dovnitř. Objem přikrývky by neměl přesáhnout ¾ objemu bubnu. Chcete-li dosáhnout optimální efekt praní použijte tekutý prací prostředek.

Věnujte pozornost praní vlněných oděvů

S programem "Vlna" lze prát všechno vaše vlněné oblečení, i když je označeno nápisem "praní v rukou". Abyste dosáhli optimálních výsledků, použijte speciální prací prostředky určené pro praní vlny a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Nejlepší výsledky

Pro efektivnější praní je pračka vybavena technologií WaveMotion. Pračka automaticky a efektivně rozloží prádlo v bubnu, aby se prací prostředek dostal do vláken a efektivně odstranil skvrny.

Odložený start

Moderní pračka je vybavena funkcí odloženého startu, kterou určitě využijete v případě, že vaši pračku budete chtít ovládat kdykoliv během dne. Úzká předem plněná pračka je praktická i díky tlačítku start / pauza, které můžete kdykoliv využít ke spuštění, přerušení nebo zrušení zvoleného programu. Vyberte čas ukončení, které odpovídají vašemu časovému rozvrhu Díky odloženému startu a konci si můžete naplánovat vaše praní, případně pomocí tlačítka Pauza prací proces přerušit.

Intenzivní máchání

Neodmyslitelnou součástí zepředu plněné pračky  je intenzivní máchání, které představuje, že do pračky se napouští více vody, čímž se cyklus máchání prodlouží. Tuto funkci jistě ocení všichni, kteří mají alergie, perou dětské oblečení, ale také je to užitečné i v případě, že máte měkkou vodu.

Snadné žehlení

Pokud patří vaše domácnost právě k těm, kteří mají neustále velké množství věcí, které je třeba vyžehlit, určitě stojí pračka minimálně za zvážení. Její součástí je totiž funkce snadné žehlení, které má po jeho zvolení na svědomí mírné zvýšení množství vody při máchání, čímž se upraví průběh odstřeďování. Výsledkem toho bude to, že vaše prádlo se pokrčí mnohem méně.

Programy

 • Smíšené prádlo
 • Bílé prádlo
 • Bavlna
 • Ložní prádlo
 • Sportovní oděvy
 • Přikrývky
 • Džíny
 • Rychlé praní 30'
 • Barvy 15 ° C
 • Hedvábí
 • Vlna
 • Jemné prádlo
 • Syntetika

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 42,5 cm
 • Maximální hlučnost 85 db
 • Kapacita bubnu 6 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 16
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 153 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 83,7 cm
Hloubka: 42,5 cm
Hmotnost: 62,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 85 db
Hluk při odstřeďování: 85 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 6 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 210 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 48 L
Celková spotřeba: 0,81 kWh
Roční spotř.en. při praní: 153 kWh
Roční spotř.vody při praní: 8400 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + tlačítka
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991530650

Všechny parametry

Recenze Whirlpool FWSD61253W EU

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool FWSD61253W EU