Whirlpool FWG71283BV EE bílá předem plněná pračka vystavený kus s plnou zárukou

Předem plněná pračka Whirlpool FWG71283BV EE se 6. smyslem FreshCare+ je zařazena do energetické třídy A+++. Kapacita bubnu pro praní je 7 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1 200 ot./min. Pračka FreshCare+ osvěžuje prostřednictvím jemné páry a rotace bubnu prádlo v bubnu pračky i po skončení praní. Technologie 6. smysl rozezná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví program, monitoruje prací cyklus a optimalizuje výkon, přičemž ušetří až 50 % energie vody i času. Pračka Whirlpool FWG71283BV EE nabízí až 14 pracích programů a praktické funkce. Maximální hlučnost při praní dosahuje 51 dB a při odstřeďování 77 dB. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Bosch WLL24260BY

12 990 Kč

K odeslání 1 ks

Předem plněná slim pračka Bosch WLL24260BY bílé barvě s kapacitou bubnu pro praní 6,5 kg, s inteligentním dávkovacím systémem je zařazena v energetické třídě A +++. Maximální rychlost odstřeďování…

 • Hloubka: 44,6 cm
 • Maximální hlučnost: 52 db
 • Kapacita bubnu: 6,5 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Praktický pomocník

Zepředu plněná pračka Whirlpool FWG71283BV EE se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model má kapacitu bubnu pro praní 7 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1 200 ot./min. Pračka nabízí množsví programů a funkcí, které si jednoduše navolíte pomocí centrálního knoflíku a tlačítek. Maximální hlučnost při praní dosahuje 51 dB a při odstřeďování 77 dB.

 • 14 pracích programů: Smíšené prádlo/ 40 °C, Bílé prádlo, E-bavlna, Sportovní oblečení, Prošívané přikrývky, Osvěžování párou, Odstřeďování + vypouštění, Rychlý 30 min., Barevné 15 °C, Vlna, Jemné prádlo, Syntetika
 • Funkce: FreshCare+, Clean +, Barevné 15 °C, Intenzivní máchání Odložený startu, Nastavení teploty, Nastavení otáček odstřeďování

FreshCare+

Zapomeňte na zatuchlé prádlo. Pračka má k dispozici volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu. Výsledkem je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií v pračce. Funkci můžete aktivovat nebo vypnout kdykoliv, ať už při volbě programu nebo v jeho průběhu.

6. SMYSL

Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky a vybrat program. Technologie 6. SMYSL automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví program, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

Zapomeňte na skvrny

Objevte efektivní způsob, jak eliminovat ty nejodolnější skvrny. Vyberte jednu ze tří úrovní znečištění: Silné, Běžné nebo Slabé - přídavná funkce praní Clean+ se postará o odstranění skvrn při teplotě 40 °C.

Dlouhodobě zářivé barvy

Funkce Barvy 15 °C v pračkách zabezpečuje efektivní praní různých druhů prádla různých barev při společném praní bez vzájemného obarvení se. Zjistíte, že praní při 15 °C může být stejně účinné jako praní při teplotě 40 °C.

Perfektní svěžest sportovního oděvu

Program je určen pro praní lehce znečištěného sportovního oblečení, jako jsou tepláky, ponožky nebo šortky. Doporučujeme také používat tekutý prací prostředek v množství vhodném pro polovinu náplně.

Dokonalé vyprání jako z čistírny

Program je určen pro praní přikrývek, polštářů nebo zimních bund. Objemné přikrývky doporučujeme vkládat do bubnu pračky s okraji zahnutými směrem dovnitř. Objem přikrývky by neměl přesáhnout ¾ objemu bubnu. Chcete-li dosáhnout optimálního efektu praní, použijte tekutý prací prostředek.

Věnujte pozornost praní vlněných oděvů

S programem "Vlna" lze prát všechno vaše vlněné oblečení, i když je označeno nápisem "praní v ruce". Abyste dosáhli optimálních výsledků, použijte speciální prací prostředky určené pro praní vlny a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 57,5 cm
 • Maximální hlučnost 51 db
 • Kapacita bubnu 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 174 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 57,5 cm
Hmotnost: 65 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 51 db
Hluk při odstřeďování: 80 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Celková spotřeba: 174 kWh
Roční spotř.en. při praní: 174 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10840 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + tlačítka
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991579410

Všechny parametry

Recenze Whirlpool FWG71283BV EE bílá předem plněná pračka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool FWG71283BV EE bílá předem plněná pračka