Whirlpool FSCR 12440 vystavený kus s plnou zárukou

24 990 Kč ? Ušetříte 8 % 22 990 Kč

Na splátky spočítat

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Zepředu plněná pračka Whirlpool FSCR 12440 je tichá, zařazena v energetické třídě A+++ s dotykovým displejem pro zobrazení funkcí, teploty a času. Pračku lze ovládat na dálku pomocí aplikací 6th Sense LIVE. Vybrat si můžete nejen ze standardních, ale i z množství speciálních pracích programů. Tato výkonná pračka dokáže vyprat až 12 kg prádla a rychlost otáček lze nastavit až 1400 za minutu. Stejně jednoduše si můžete nastavit i teplotu praní. Mezi její přednosti patří unikátní technologie 6.smysl, která rozpozná velikost náplně a podle ní nastaví zdroje. K užitečným vlastnostem pračky se rovněž řadí praktický displej, ukazatel zaneseného filtru nebo otevřených dveří a dětská pojistka. Jednoduchým elektronickým ovládáním si nastavíte nejen rychlost otáček, ale i teplotu vody. Největší předností pračky je inovativní technologie ZEN, což znamená menší vibraci a nižší hluk, jakož i vyšší účinnost a spolehlivost při praní. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 8 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Zepředu plněná pračka Whirlpool FSCR 12440 se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model má kapacitu bubnu pro praní 12 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Pračka nabízí množství programů a funkcí, které si jednoduše navolíte pomocí centrálního knoflíku a dotykového displeje. Maximální hlučnost při praní dosahuje 48 dB a při odstřeďování 70 dB. Funkce doporučeného dávkování pomáhá uspořit prací prostředky a chránit životní prostředí. Ochrání i citlivou pokožku a zabraňuje nadměrnému dávkování pracího prostředku. Funkce provětrávání prádla FreshCare je ideálním způsobem jak udržet vaši prádlo svěží. Pokud nemáte možnost vybrat prádlo z pračky ihned po ukončení programu nebo ho zapomenete, pomůže vám ho udržet svěží.

6TH SENSE LIVE

Můžete si v telefonu či tabletu naplánovat praní, získávat tipy na nejefektivnější používání spotřebiče, kontrolovat technický stav pračky. Konkrétně např. Když zapomenete prádlo a jste mimo domov, můžete zapnout FreshCare cyklus, kdy se buben začne pomalu otáčet a prádlo se nepomačká. Technologie 6. SMYSL Live pomáhá zákazníkům snadno monitorovat cyklus praní a řídit aktuální stav praní. Aplikace je k dispozici pro zařízení iOS a Android a je velmi všestranná a intuitivní.

6. SMYSL AUTODOSE

Tato nová technologie PrecisionDose automaticky nastaví a vypustí správné množství pracího prostředku a aviváže v závislosti na množství a druhu prádla, na úrovni jeho znečištění, tvrdosti vody a koncentraci pracího prostředku. Můžete ušetřit až 22 lt pracího prostředku za rok díky používání správného množství pracího prostředku.
Správné dávkování pracího prostředku / přídavných prostředků je důležité, protože:

  • optimalizuje výsledek praní
  • předchází vzniku zbytků pracího prostředku v prádle, které mohou působit dráždivě na pokožku (pro alergiky)
  • šetří peníze tím, že předchází plýtvání pracím prostředkem (až 12 litrů ročně)
  • šetří čas, spotřebu energie a vody. Větší množství pracího prostředku než je potřeba zvyšuje napěnění vody, prodlužuje dobu praní, máchání a tedy spotřebu vody a energie
  • chrání pračku tím, že předchází usazování vodního kamene
  • je šetrné k životnímu prostředí a omezuje jeho zbytečné zatěžování

Soft Move se postará o prádlo

7 speciálních pohybů otáčení bubnu přizpůsobuje frekvenci a délku jeho otáčení podle každého typu látky v každé fázi pracího cyklu. Vyberte si z nabízených programů, které jsou navrženy dokonale pro splnění i těch nejvyšších očekávání a požadavků.

PrecisionClean

PrecisionClean je kombinace dvou exkluzivních technologií, které vždy zajišťují dokonalé praní a máchání. Technologie ušetří až 12 litrů vody při každém pracím cyklu a energetická účinnost dosahuje A+++ -60%). Díky funkci SprayWash se při praní směs vody a detergentu vstřikuje přímo do vláken pomocí rozprašovací trysky, tím se výrazně zvyšuje účinnost detergentu při odstraňování skvrn a zároveň snižuje množství potřebné vody až o 30% 2. SprayRinse poskytuje lepší výsledky máchání díky vodnímu spreji, kde v závěrečném máchání je přiváděna voda smíchána se změkčovačem pro ještě efektivnější máchání.

Technologie ZEN

Hledáte dokonalost? Toužíte po klidu? Díky jedinečné technologii ZEN společnosti Whirlpool nabízejí pračky vysoký výkon téměř v absolutním tichu: dokonalé podmínky pro plnohodnotnou relaxaci přes den nebo v noci. Inovativní technologie ZEN nahrazuje tradiční řemenový pohon vysoce výkonným trakčním motorem, který buben otáčí přímo, ne převody. Výsledkem je nejlepší odstředivkové schopnost ve své třídě při nízkých otáčkách odstřeďování, což znamená menší vibraci a nižší hluk jakož i vyšší účinnost a spolehlivost.


 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita bubnu 12 Kg

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 70 cm
Hmotnost: 78 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 48 db
Hluk při odstřeďování: 70 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 12 Kg
? Dětská pojistka: Ano
? Odložený start: Ne
? AquaStop funkce: Ne

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: B
Roční spotř.en. při praní: 110 kWh
Roční spotř.vody při praní: 11900 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + tlačítka
Systém vkládání: předním plněním

Ostatní

Kód produktu: 859209410010

Všechny parametry

Recenze Whirlpool FSCR 12440

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool FSCR 12440