Whirlpool FFD 9469 SBSV EU


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 63 cm. Více info


Cena 14 249 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 142 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pračka s předním plněním WHIRLPOOL FFD 9469 SBSV EU v energetické třídě A. Model s kapacitou 9 kg prádla a 1400 otáčkami odstřeďování. Spotřeba energie: 49 kWh na 100 pracích cyklů. Vybavena odloženým startem, dětskou pojistkou a maximální hloubkou 63 cm.

Moderní pomocník v domácnosti

Pračka Whirlpool FFD 9469 SBSV EU s předním plněním je ideálním pomocníkem pro vaše pohodlné praní. Výhodou pračky je kapacita 9 kg prádla na jeden prací cyklus, což ocení i početnější rodina. Maximální rychlost odstřeďování je 1400 otáček za 1 minutu. Nabízí spotřebu energie 49 kWh na 100 cyklů, odložený start a dětskou pojistku. Tato pračka je spolehlivá a díky svým funkcím bude skvělým doplňkem vaší domácnosti.

Technologie 6. smysl

Pračka Whirlpool FFD 9469 SBSV EU model 6. smysl využívá technologii, která optimalizuje parametry praní na základě množství prádla a typu tkaniny. Senzory a algoritmy automaticky upravují teplotu, množství vody a otáčky podle zvoleného programu, čímž zajišťují čisté prádlo a šetří zdroje.

Systém FreshCare+

Udržujte své oblečení déle svěží díky inovativnímu systému FreshCare+ společnosti Whirlpool. Tento systém pečuje o vaše oblečení uvnitř pračky pomocí inteligentní regulace teploty a šetrného otáčení, čímž zabraňuje vzniku nepříjemných pachů. Systém FreshCare+ zanechá vaše oblečení skutečně svěží i několik hodin po skončení pracího cyklu.

Funkce SteamRefresh

Tato pračka s funkcí Steam Refresh regeneruje a osvěžuje vaše oblečení, čímž minimalizuje potřebu praní. Oblečení je připraveno k nošení již za 20 minut díky proudu páry, který odstraňuje nepříjemné pachy, uvolňuje vlákna a vyhlazuje záhyby. Díky této funkci je péče o tkaniny jednodušší a efektivnější.

Odložený start

Pračka Whirlpool FFD 9469 SBSV EU nabízí funkci odloženého startu, která umožňuje nastavit čas spuštění pracího cyklu podle vašich preferencí. Tato funkce vám pomůže efektivně využívat čas a energii. Vaše prádlo bude vypráno přesně tehdy, kdy vám to bude nejvíce vyhovovat.

Invertorový motor

Pračka Whirlpool s inovativním invertorovým motorem zajišťuje tichý chod. Motor je navržen pro dlouhodobou spolehlivost a minimalizuje hlučnost při provozu. Vychutnejte si ideální výsledky praní s větším klidem ve vaší domácnosti.

Dětská pojistka

Pračka Whirlpool s dětskou pojistkou zajišťuje bezpečné a spolehlivé praní. Ideální volba pro rodiny, které hledají spolehlivý spotřebič s vysokými bezpečnostními standardy. Zajistěte svým dětem bezpečí díky této inovativní funkci od společnosti Whirlpool.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Maximální hloubka 63 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool FFD 9469 SBSV EU

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi