Whirlpool FFD 8469 BCV EE


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 10 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 110 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná parní pračka Whirlpool FFD 8469 BCV EE v bílém provedení s 6. smyslem vypere 8 kg prádla při 1 400 otáčkách za minutu. Má funkce Steam Refresh, Steam Hygiene a FreshCare+, rychlý 30minutový program, funkci odloženého startu a invertorový motor.

Whirlpool FFD 8469 BCV EE

Předem plněná parní pračka Whirlpool FFD 8469 BCV EE je vybavena mnoha praktickými funkcemi a programy. V nabídce je 16 pracích programů, které nastavíte na velkém LCD displeji pomocí otočného voliče. Je vybavena účinným 6. smyslem, který rozpozná druh a množství prádla, čímž šetří vodu i elektřinu.

  • Programy: Bavlna 60°, Smíšené prádlo 40°, Syntetika 30, Vlna, Rychlé praní 30', Přikrývky, Jemné prádlo, Sport, Máchání + odstřeďování, Odstřeďování + Vyčerpávání, Eco 40-60, 20 °C

Praktický pomocník

Předem plněná parní pračka se stane praktickým pomocníkem při péči o rodinné prádlo. Oblečení bude pohodlně a důkladně vypráno a vy budete mít více času pro sebe a svou rodinu. Tento model má kapacitu bubnu pro praní 8 kg prádla, což je dostatečné pro větší rodinu. Maximální rychlost odstřeďování je 1 400 otáček za minutu. Pračka nabízí řadu programů a funkcí, které můžete snadno zvolit pomocí centrálního knoflíku a tlačítek. Maximální hluk při otáčení je 78 dB.

6. smysl

Objevte inovace a technologie, které vás vždy ohromí nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Jednoduše vložte prádlo do bubnu pračky a zvolte program. 6. smysl automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této šikovné technologie je, že rozpozná velikost náplně podle savosti prádla a automaticky přizpůsobí zdroje, přičemž neustále sleduje prací cyklus a pokračuje v zajištění optimálního výkonu.

Bez bakterií

Díky technologii Steam Hygiene odstraníte z oblečení až 99 % běžných bakterií. Proud horké páry proniká během praní do prádla a ničí vše, co je pro vás a vaši pokožku škodlivé. Výhodou je, že není třeba používat nic jiného než páru, což ocení lidé s citlivou pokožkou.

FreshCare+

Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vytáhnout. Pračka má volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce se vyznačuje jemným parním rázem a otáčením bubnu, což nejen osvěží vaše prádlo, ale navíc chrání před usazováním bakterií v pračce.

Obnovení páry

S touto funkcí osvěžíte své oblečení za pouhých 20 minut bez praní. Program využívá proud páry, který proniká do vláken, vyrovnává je a zároveň odstraňuje pachy. Výhodou tohoto programu je také minimální spotřeba vody. Po skončení programu bude vaše oblečení mírně vlhké a vy si jej můžete ihned po několika minutách obléknout nebo vyžehlit. Pro tento program není potřeba žádný prací prostředek ani změkčovač tkanin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Whirlpool FFD 8469 BCV EE

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Ivan

3. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • vzhled, nízká hlučnost, výběr programů

Výrobek skvělý, ale špatná komunikace a s instalačními pracovníky ohledně odvozu staré pračky a přinesení nové na místo