Whirlpool FFD 11469 BV EE


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 11 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 53 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 12 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 130 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Předem plněná parní pračka Whirlpool FFD 11469 BV EE v bílém provedení v energetické třídě A vypere 11 kg prádla při 1 400 otáčkách za minutu. Je vybavena technologií 6. smysl, parním programem Steam Hygiene, rychlým 30minutovým programem, funkcí FreshCare+ a invertorovým motorem.

Whirlpool FFD 11469 BV EE

Pračka Whirlpool FFD 11469 BV EE s předním plněním se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oblečení bude pohodlně a důkladně vyprané a vy budete mít více času pro sebe a svou rodinu. Tento model má kapacitu bubnu pro praní 11 kg prádla, což je dostatečné pro větší rodinu. Maximální rychlost odstřeďování je 1 400 otáček za minutu. Pračka nabízí řadu programů a funkcí, které můžete snadno zvolit pomocí centrálního knoflíku a tlačítek.

  • Programy: Bavlna 40°, Bavlna 60°, Smíšené prádlo 40°, Syntetika 30, Hedvábí 30°, Vlna, Rychlé praní 30', Přikrývky, Jemné prádlo, Sport, Máchání + odstřeďování, Odstřeďování + Vyčerpávání, Eco 40 , Smíšené prádlo, Syntetika, Bavlna, Osvěžení párou 20'

6. smysl

Objevte inovace a technologie, které vás vždy ohromí těmi nejlepšími výsledky. Jednoduše vložte prádlo do bubnu pračky a zvolte program. 6. smysl automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že zjišťuje velikost náplně pomocí savosti prádla a automaticky upravuje zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a pokračuje v zajišťování optimálního výkonu.

Invertorový motor

Inovativní invertorový motor této pračky Whirlpool je navržen tak, aby poskytoval dlouhotrvající tichý výkon. Vychutnejte si ideální výsledky a trochu klidu navíc.

Parní hygiena

Pračka s předním plněním zajistí, že vaše prádlo bude spolehlivě čisté. Na konci pracího cyklu se prádlo dezinfikuje nejšetrnějším možným způsobem pomocí páry. Dezinfikuje prádlo a odstraňuje až 99,9 % bakterií, a to i při nízkých teplotách, bez použití přísad.

FreshCare+

Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vynést. Pračka má volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce se vyznačuje jemným parním rázem a otáčením bubnu, což vede nejen k osvěžení prádla, ale také k ochraně před usazováním bakterií v pračce. Funkci můžete kdykoli aktivovat nebo zrušit, a to buď při výběru programu, nebo v jeho průběhu.

Obnovení páry

Funkce Steam Refresh obnovuje svěžest oblečení a zabraňuje zbytečnému praní. Vaše oblečení je připraveno k dalšímu nošení za pouhých 20 minut. Pračka vytváří proud páry, který proniká do vláken, odstraňuje nepříjemné pachy, uvolňuje vlákna a vyhlazuje záhyby.

Zapomeňte na skvrny

Objevte účinný způsob, jak odstranit i ty nejodolnější skvrny. Vyberte si ze tří stupňů znečištění: silné, normální nebo slabé - přídavná funkce Clean+ se postará o skvrny při 40 °C.

Věnujte pozornost praní vlněných oděvů

S programem "Vlna" můžete prát veškeré vlněné oblečení, i když je označeno jako "ruční praní". Pro dosažení optimálních výsledků používejte speciální prací prostředky určené pro praní vlny a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 11 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Whirlpool FFD 11469 BV EE

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

3. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Spolehlivá značka, dostupný servis
  • Velká kapacita
  • Tichý chod
  • Větší rozměry, je třeba s tím počítat

Vladislav

20. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíVáclav

25. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • tichy provoz

jsem spokojen


Klára

19. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Na 11 kg prádla
  • Tichá
  • Desinfekce párou
  • Velký displej v českém jazyce