Whirlpool FFB 7459 BCV CS


Pračka plněná zepředu, Energetická třída B, Kapacita 7 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 52 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 7 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

82.9% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

9 nákup

Zobrazit 9 recenzí

Popis produktu

Předem plněná pračka Whirlpool FFB 7459 BCV CS má kapacitu na 7 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování je 1 400 otáček za minutu. Má 13 programů a praktických funkcí. Je vybavena technologiemi 6. smysl, FreshCare+, Clean+, SteamRefresh, Daily Load, Rapid 30 a dalšími.

Praktický pomocník

Předem plněná pračka Whirlpool FFB 7459 BCV CS se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oblečení bude pohodlně a důkladně vypráno a vy budete mít více času pro sebe a svou rodinu. Tento model má kapacitu bubnu pro praní 7 kg prádla, což je dostatečné pro větší rodinu. Maximální počet otáček odstřeďování je 1 400 za minutu. Pračka nabízí celou řadu programů a funkcí, které snadno navolíte pomocí centrálního knoflíku a tlačítek.

  • Programy: Bavlna 40 °C, Bavlna 60 °C, Smíšené prádlo 40 °C, Syntetika 30, Vlna, Rychlé praní 30', Deky, Jemné prádlo, Sportovní prádlo, Máchání + odstřeďování, Odstřeďování + odčerpávání, Eco 40-60, 20 °C

FreshCare+

Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vytáhnout. Pračka má volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce se vyznačuje jemným parním rázem a otáčením bubnu, což vede nejen k osvěžení prádla, ale také k ochraně před usazováním bakterií v pračce. Funkci můžete kdykoli aktivovat nebo zrušit, a to buď při výběru programu, nebo v jeho průběhu.

6. smysl

Objevte inovace a technologie, které vás vždy ohromí nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Jednoduše vložte prádlo do bubnu pračky a zvolte program. 6. smysl automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této šikovné technologie je, že rozpozná velikost náplně podle savosti prádla a automaticky přizpůsobí zdroje, přičemž neustále sleduje prací cyklus a pokračuje v zajištění optimálního výkonu.

SteamRefresh

Funkce Steam Refresh obnovuje svěžest oblečení a zabraňuje zbytečnému praní. Oblečení je připraveno k dalšímu nošení za pouhých 20 minut. Pračka vytváří proud páry, který proniká do vláken, odstraňuje nepříjemné pachy, uvolňuje vlákna a vyhlazuje záhyby.

Clean+

Pračka Whirlpool umožňuje nastavit úroveň znečištění prádla a podle toho automaticky upraví optimální prací cyklus, takže se můžete pokaždé těšit z dokonalých výsledků.

Dětský bezpečnostní zámek

Bezpečnost především! Pračka Whirlpool je vybavena systémem dětské pojistky, který zabraňuje náhodnému použití tohoto spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Třída energetické účinnosti B

Návody a manuály

Hodnocení

4,6 / 5

9 recenzí Whirlpool FFB 7459 BCV CS

82.9% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Roman

1. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáAnna

20. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • Vzhled
  • Hlučnost

Irena

14. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • pekna lednicka
  • vse
  • nic

Doporucuji!


MIROSLAV

6. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • parní praní , tichý chod

rychlé programy a kvalitní vyprání