Whirlpool BI WMWG 91484E EU

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná pračka Whirlpool BI WMWG 91484 EU se senzorovou technologií praček 6.smysl je zařazena do energetické třídy A +++. Kapacita bubnu pro praní je 9 kg. Otáčky odstřeďování dosahují maximálně 1400 ot./min. Nabízí 15 programů a praktické přídavné funkce. Vestavná pračka Whirlpool BI WMWG 91484 EU je ovládána pomocí centrálního otočného voliče a tlačítek. Hlučnost při praní dosahuje 45 dB a při ostřeďování 70 dB. Pro bezpečnost je k dispozici dětská pojistka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

AEG ÖKOMix L8FBE48SI

20 990 Kč

K odeslání

Vestavná pračka AEG ÖKOMix L8FBE48SI je nenahraditelný spotřebič, který se stane Vaším pomocníkem při péči o prádlo Vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na…

 • Hloubka: 55,3 cm
 • Kapacita bubnu: 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Zabudovaný pomocník

Praktická předem plněná vestavná pračka Whirlpool BI WMWG 91484 EU vám přináší do života komfort, svými praktickými funkcemi, díky kterým vám usnadní každodenní péči o prádlo. Kapacita bubnu pro praní je 9 kg prádla s maximání možnými otáčkami odstřeďování 1400 ot./min. Pračka pracuje spolehlivě, nabízí 15 programů, mezi kterými si vyberete ten nejvhodnější pro každý druh prádla. Je vybavena přehledným displejem, na kterém se vám zobrazují všechny funkce. Z hlediska úspornosti vám vaše pračka zaručuje opravdu ekonomicky výhodné praní. Zepředu plněná pračka je zařazena do energetické třídy A +++. Všechny její funkce a programy jsou navrženy tak, aby vaši domácnost zatěžovaly co nejméně a zároveň byly co nejvíce úsporné.

6. SMYSL

Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50% energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky se sušičkou a vybrat program. Technologie 6. SMYSL automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

FreshCare +

Zapomeňte na zatuchlou prádlo, kterou jste zapomněli vybrat. Pračka má určitelná volitelnou funkci FreshCare +, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu, čehož výsledkem je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií ve vaší pračce. Funkci můžete aktivovat nebo zrušit kdykoliv, zda při volbě programu nebo v jeho průběhu.

Až 15 pracích programů

Výkonná pračka se sušičkou nabízí až 15 pracích programů, kde si kromě běžných programů na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemné prádlo lze vybrat z mnoha speciálních programů. Pračka se sušičkou disponuje také funkcí odložený start či dětskou pojistkou. Vyberte pro svou prádlo ten ideální prací program a skvělý výsledek bude zaručen.

Zapomeňte na skvrny

Objevte efektivní způsob jak eliminovat ty nejodolnější skvrny. Vyberte jednu ze tří úrovní znečištění: silné, běžné nebo slabé - přídavná funkce praní Clean + se postará o odstranění skvrn při teplotě 40 ° C.

Perfektní svěžest sportovního oděvu

Program je určen pro praní lehce znečištěného sportovního oblečení, jako jsou tepláky, ponožky nebo šortky. Doporučujeme také používat tekutý prací prostředek v množství vhodném pro polovinu náplně.

Věnujte pozornost praní vlněných oděvů

S programem "Vlna" lze prát všechno vaše vlněné oblečení, i když je označeno nápisem "praní v rukou". Abyste dosáhli optimálních výsledků, použijte speciální prací prostředky určené pro praní vlny a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 54,5 cm
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 15
 • Odložený start Ano
 • Roční spotř.en. při praní 145 kWh
 • Krátký program Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 66,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 15
? Odložený start: Ano
Krátký program: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Roční spotř.en. při praní: 145 kWh
Roční spotř.vody při praní: 12350 L

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 70 db
Hlučnost (praní): 45 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991586130

Všechny parametry

Recenze Whirlpool BI WMWG 91484E EU

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool BI WMWG 91484E EU