Whirlpool BI WDWG 861484 EU

Nákupem získáte 155,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná pračka se sušičkou Whirlpool BI WDWG 861484 EU v bílé barvě se senzorovou technologií praček 6.smysl FreshCare + je zařazena do energetické třídy A. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg a pro sušení 6 kg. Otáčky odstřeďování dosahují maximálně 1400 ot./min. Nabízí 14 programů a praktické přídavné funkce. Intenzita sušení: do skříně, na věšák, na žehlení. Vestavná pračka se sušičkou Whirlpool BI WDWG 861484 EU je ovládána pomocí centrálního otočného voliče a tlačítek. Hlučnost při praní dosahuje 46 dB, při sušení 61 dB a při ostřeďování 73 dB. Pro bezpečnost je k dispozici dětská pojistka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Prodloužená záruka na motor spotřebičů Electrolux po regsitraci (více info)

Electrolux EW7W368SI

19 990 Kč

K odeslání

Vestavná pračka se sušičkou Electrolux EW7F447WI v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A. Pračka Perfect Care 700 nabízí technologii DualCare, která detekuje typ tkaniny a hmotnost…

 • Hloubka: 54,4 cm
 • Kapacita bubnu: 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Skvělý pomocník

Praktická, předem plněná, vestavná pračka se sušičkou Whirlpool BI WDWG 861484 EU vám přináší do života komfort svými praktickými funkcemi, díky kterým vám usnadní každodenní péči o prádlo. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg a pro sušení 6 kg prádla s maximálními možnými otáčkami odstřeďování 1400 ot./min. Pračka pracuje spolehlivě, nabízí programy, mezi kterými si vyberete ten nejvhodnější pro každý druh prádla. Je vybavena přehledným displejem, na kterém se vám zobrazují všechny funkce. Z hlediska úspornosti vám vaše pračka zaručuje opravdu ekonomicky výhodné praní. Vestavná pračka je zařazena do energetické třídy A. Všechny její funkce a programy jsou navrženy tak, aby vaši domácnost zatěžovaly co nejméně a zároveň byly co nejvíce úsporné.

6. SMYSL

Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky se sušičkou a vybrat program. Technologie 6. SMYSL automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

FreshCare +

Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vytáhnout. Pračka se sušičkou má volitelnou funkci FreshCare +, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu, jehož výsledkem je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií ve vaší pračce. Funkci můžete aktivovat nebo zrušit kdykoliv, ať při volbě programu, nebo v jeho průběhu.

Až 14 pracích programů

Výkonná pračka se sušičkou nabízí až 14 pracích programů, kde si kromě běžných programů na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemné prádlo můžete vybrat z mnoha speciálních programů. Pračka se sušičkou disponuje také funkcí odložený start či dětskou pojistkou. Stejně jednoduše si vyberete i z nabídky intenzity sušení: odložení do skříně, dosušení na ramínku nebo na žehlení. Vyberte pro své prádlo ten ideální prací nebo sušicí program a skvělý výsledek bude zaručen.

 • Programy: smíšené, bavlna, syntetika, rychlé 30 min., Sportovní oděvy, praní a sušení 45 min., Praní a sušení 90 min., Máchání + odstřeďování, bílá prádlo, Eko bavlna, vlna, jemné prádlo, colours 15 °.
 • Přídavné funkce: Freshcare +, odložený start, nastavení teploty, odstřeďování, nastavení sušení, samotné sušení.

Zapomeňte na skvrny

Objevte efektivní způsob, jak eliminovat ty nejodolnější skvrny. Vyberte jednu ze tří úrovní znečištění: silné, běžné nebo slabé - přídavná funkce praní Clean+ se postará o odstranění skvrn při teplotě 40 °C.

Dlouhodobě zářivé barvy

Funkce Barvy 15 v pračkách zabezpečuje efektivní praní různých druhů prádla různých barev při společném praní bez vzájemného pobarvení se. Zjistíte, že praní při 15 °C může být stejně účinné jako praní při teplotě 40 °C.

Perfektní svěžest sportovního oděvu

Program je určen pro praní lehce znečištěného sportovního oblečení, jako jsou tepláky, ponožky nebo šortky. Doporučujeme také používat tekutý prací prostředek v množství vhodném pro polovinu náplně.

Dokonalé vyprání jako z čistírny

Program je určen pro praní přikrývek, polštářů nebo zimních bund. Objemné přikrývky doporučujeme vkládat do bubnu pračky s okraji zahnutými směrem dovnitř. Objem přikrývky by neměl přesáhnout ¾ objemu bubnu. Chcete-li dosáhnout optimálního efektu praní, použijte tekutý prací prostředek.

Věnujte pozornost praní vlněných oděvů

S programem "Vlna" lze prát všechno vaše vlněné oblečení, i když je označeno nápisem "praní v rukou". Abyste dosáhli optimálních výsledků, použijte speciální prací prostředky určené pro praní vlny a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 54,5 cm
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 14
 • Odložený start Ano
 • Roční spotř.en. při praní 208 kWh
 • Krátký program Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 66 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ne
Krátký program: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Roční spotř.en. při praní: 208 kWh
Roční spotř.vody při praní: 12000 L

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 70 db
Hlučnost (praní): 45 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991586100

Všechny parametry

Recenze Whirlpool BI WDWG 861484 EU

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool BI WDWG 861484 EU