Whirlpool BI WDWG 861484 EU

Hloubka: 54.5 cm, Kapacita bubnu: 8 Kg, Třída energetické účinnosti 2021: D, Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 307 kWh, Elektronický informační list

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná pračka se sušičkou Whirlpool BI WDWG 861484 EU v bílé barvě se senzorovou technologií praček 6. smysl FreshCare+. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg a pro sušení 6 kg. Otáčky odstřeďování dosahují maximálně 1 400 ot./min. Nabízí 14 programů a praktické přídavné funkce. Intenzita sušení: do skříně, na věšák, na žehlení. Vestavná pračka se sušičkou Whirlpool BI WDWG 861484 EU je ovládána pomocí centrálního otočného voliče a tlačítek. Hlučnost dosahuje 70 dB. Pro bezpečnost je k dispozici i dětská pojistka.

Skvělý pomocník

Praktická, předem plněná vestavná pračka se sušičkou Whirlpool BI WDWG 861484 EU vám přináší do života komfort svými praktickými funkcemi, díky kterým vám usnadní každodenní péči o prádlo. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg a pro sušení 6 kg prádla s maximálními možnými otáčkami odstřeďování 1 400 ot./min. Pračka pracuje spolehlivě, nabízí programy, mezi kterými si vyberete ten nejvhodnější pro každý druh prádla. Je vybavena přehledným displejem, na kterém se vám zobrazují všechny funkce. Z hlediska úspornosti vám pračka zaručuje opravdu ekonomicky výhodné praní. Všechny její funkce a programy jsou navrženy tak, aby vaši domácnost zatěžovaly co nejméně a zároveň byly co nejvíce úsporné.

6. smysl

Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky se sušičkou a vybrat program. Technologie 6. smysl automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

FreshCare+

Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vytáhnout. Pračka má volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až po dobu 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu, výsledkem čehož je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií ve vaší pračce. Funkci můžete aktivovat nebo zrušit kdykoliv, ať při volbě programu nebo v jeho průběhu.

 

Až 14 pracích programů

Výkonná pračka se sušičkou nabízí až 14 pracích programů, kde si kromě běžných programů na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemné prádlo můžete vybrat z mnoha speciálních programů. Pračka se sušičkou disponuje také funkcí odložený start či dětskou pojistkou. Stejně jednoduše si vyberete i z nabídky intenzity sušení: odložení do skříně, dosušení na ramínku nebo na žehlení. Vyberte pro své prádlo ten ideální prací nebo sušicí program a skvělý výsledek bude zaručen.

  • Programy: smíšené, bavlna, syntetika, rychlé 30 min, sportovní oděvy, praní a sušení 45 min, praní a sušení 90 min, máchání + odstřeďování, bílá prádlo, Eko bavlna, vlna, jemné prádlo, colours 15°.
  • Přídavné funkce: Freshcare+, odložený start, nastavení teploty, odstřeďování, nastavení sušení, samotné sušení.

Zapomeňte na skvrny

Objevte efektivní způsob, jak eliminovat ty nejodolnější skvrny. Vyberte jednu ze tří úrovní znečištění: silné, běžné nebo slabé - přídavná funkce praní Clean+ se postará o odstranění skvrn při teplotě 40 °C.

Speciální ošetření pro všechny typy tkanin

Se systémem SoftMove existuje 14 různých programů, které zajišťují perfektní výsledky praní pro každý typ tkaniny, a to díky exkluzivní sadě 6 vybraných pohybů bubnu, které se dokáží přizpůsobit různým oděvem, od nejodolnějších po ty nejjemnější.

Dlouhodobě zářivé barvy

Funkce Barvy 15 v pračkách zabezpečuje efektivní praní různých druhů prádla různých barev při společném praní bez vzájemného obarvení se. Zjistíte, že praní při 15 °C může být stejně účinné jako při teplotě 40 °C.

Věnujte pozornost praní vlněných oděvů

S programem "Vlna" lze prát všechno vaše vlněné oblečení, i když je označeno nápisem "praní v rukou". Abyste dosáhli optimálních výsledků, použijte speciální prací prostředky určené pro praní vlny a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 54.5 cm
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energetické účinnosti 2021 D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 307 kWh

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool BI WDWG 861484 EU

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno