Whirlpool BI WDWG 75148 EU

16 490 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 20. 09. 2020
Jak získáte slevu
13 192 Kč

Na splátky spočítat

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Vestavná pračka se sušičkou Whirlpool BI WDWG 75148 EU je zařazena v energetické třídě B. Senzorová technologie 6. Smysl rozezná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky upraví zdroje, čímž šetří energii, čas i vodu. Kapacita bubnu pro praní je 7 kg a pro sušení 5 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. Maximální hlučnost pračky se sušičkou Whirlpool BI WDWG 75148 EU dosahuje při praní 46 dB, při sušení 61 dB a při odstřeďování 73 dB. Nabízí 14 pracích programů s možností odloženého startu. Pro bezpečnost je vybavena dětskou pojistkou. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva s kódem 3 298 Kč

Další varianty produktu

Whirlpool BI WDWG 861484 EU

Whirlpool BI WDWG 861484 EU

Běžná cena 15 590 Kč
Cena s kódem 12 472 Kč

Momentálně nedostupný

Mám zájem

Zvažte i tento produkt

AEG ÖKOMix L8WBE68SI

Splátky s 0% navýšením (více info)

AEG ÖKOMix L8WBE68SI

Plně integrovaná pračka se sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI je zařazena v energetické třídě C. Je vybavena vysokokapacitním bubnem pro praní 7 kg a sušení 4 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou…

 • Hloubka: 55,3 cm
 • Kapacita bubnu: 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Skvělý pomocník

Praktická, předem plněná, vestavná pračka se sušičkou Whirlpool BI WDWG 75148 EU vám přináší do života komfort svými praktickými funkcemi, díky kterým vám usnadní každodenní péči o prádlo. Kapacita bubnu pro praní je 7 kg a pro sušení 5 kg prádla s maximálními možnými otáčkami odstřeďování 1400 ot./min. Pračka pracuje spolehlivě, nabízí programy, mezi kterými si vyberete ten nejvhodnější pro každý druh prádla. Je vybavena přehledným displejem, na kterém se vám zobrazují všechny funkce. Z hlediska úspornosti vám vaše pračka zaručuje opravdu ekonomicky výhodné praní. Předem plněná pračka se sušičkou má spotřebu energie 182 kWh za rok a je zařazena do energetické třídy B. Všechny její funkce a programy jsou navrženy tak, aby vaši domácnost zatěžovaly co nejméně a zároveň byly co nejvíce úsporné.

6. SMYSL

Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky se sušičkou a vybrat program. Technologie 6. SMYSL automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

FreshCare +

Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vytáhnout. Pračka se sušičkou má volitelnou funkci FreshCare +, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu, jehož výsledkem je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií ve vaší pračce. Funkci můžete aktivovat nebo zrušit kdykoliv, ať při volbě programu, nebo v jeho průběhu.

Až 14 pracích programů

Výkonná pračka se sušičkou nabízí až 14 pracích programů, kde si kromě běžných programů na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemné prádlo můžete vybrat z mnoha speciálních programů. Určitě využijete prací programy na bílé či smíšené prádlo nebo ekopraní. Na mírně znečištěné prádlo je určeno rychlé a praktické 30 minutové praní. Speciální programy vám nabízí: rychlé praní 30 ° / 30' a praní + sušení za 45 nebo 90 minut. Pračka se sušičkou disponuje také funkcí odložený start či dětskou pojistkou. Stejně jednoduše si vyberete i z nabídky intenzity sušení: odložení do skříně, dosušení na ramínku nebo na žehlení. Vyberte pro své prádlo ten ideální prací nebo sušicí program a skvělý výsledek bude zaručen.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 54 cm
 • Kapacita bubnu 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti B
 • Počet programů 14
 • Odložený start Ano
 • Roční spotř.en. při praní 182 kWh
 • Krátký program Ne

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 54 cm
Hmotnost: 65 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ne
Krátký program: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Roční spotř.en. při praní: 182 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9200 L

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 73 db
Hlučnost (praní): 46 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991567830

Všechny parametry

Recenze Whirlpool BI WDWG 75148 EU

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool BI WDWG 75148 EU