Whirlpool ART 963/A+/NF

Nákupem získáte 214,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná kombinovaná chladnička Whirlpool ART 963 / A + / NF je zařazena do energetické třídy A +. Senzorová technologie 6.smysl Fresh Control + NoFrost se postará o ideální sladování potravin. 6.smysl NoFrost v mrazničce zabezpečí rovnoměrné proudění vzduchu a snižuje vlhkost v interiéru, čímž zamezuje tvoření námrazy. Ovládání chladničky je dotykové. K dispozici je alarm otevřených dveří a dětská pojistka. Chladící část je umístěna nahoře a má 237 litrový skladovací prostor. Její výbavu tvoří 5 skleněných polic, z toho 4 nastavitelné, 1 zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny a 4 dveřní přihrádky. Mrazák má 63 l a její výbavu tvoří 3 platové zásuvky. Mrazící výkon dosahuje 6 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu dosahuje 16 hodin. Vestavná chladnička Whirlpool ART 963 / A + / NF má maximální hlučnost 38 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool SP40 801 EU

Whirlpool SP40 801 EU

Vestavná kombinovaná chladnička Whirlpool SP40 801 EU v energetické třídě A + s jedním kompresorem má využitelný objem 400 l se senzorovou technologií 6. smysl Fresh Control. Chladnička je ovládána…

 • Výška: 193,5 cm
 • Maximální hlučnost: 35 db
 • Vestavěný displej: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Uskladní množství potravin

Vestavná jednodveřová chladnička Whirlpool ART 963 /A+/NF patřící do energetické třídy A + je zárukou toho, že vám ušetří nejen energii, ze které za rok utratí 314 kWh, ale i vaši peněženku. Celkový vzhled vestavěné chladničky je v bílém elegantním provedení, takže nebude ve vaší kuchyni ani působit jako rušivý prvek. Dvířka chladničky jsou nastavitelné. Systém Muliflow neustále rovnoměrně distribuuje chladný vzduch v celém chladicím prostoru a ve spolupráci se senzory 6. Smysl Freshcontrol ho usměrňuje do prostor, kde je to právě potřeba, čímž optimalizuje spotřebu energie. Nabízí dostatečně velkou kapacitu pro uskladnění vašich potravin. Její celkový využitelný objem je 300 litrů, z čehož 237 litrů patří chladící části a mrazicí části 63 litrů, takže máte dostatek prostoru v obou částech chladničky. Chladnička nabízí ale i možnost rychlého zmrazení čerstvých potravin v mrazničce. Rychlé zmrazování snižuje tvorbu suchých míst na povrchu potravin.

6. smyslu Fresh Control + NoFrost

Technologie 6. Smysl Fresh Control neustále kontroluje vlhkost v chladničce s cílem zachovat její ideální úroveň 70 - 85%, která je základem dlouhodobé svěžesti potravin. 5 krát rychleji obnovuje správnou teplotu po každé změně a zároveň vytváří dokonalé prostředí pro svěžest v každém koutě chladničky. Až 4 násobně prodlužuje dobu skladování oproti ostatním chladničkám. 6.SMYSL NoFrost zajišťuje homogenní cirkulaci vzduchu, zatímco technologie 6.smysl snímá a obnovuje kolísání teploty pro vytvoření ideální teploty.

Více místa pro potraviny

Inovativní řešení vnitřního prostoru Extra space nabízí dostatečný prostor a flexibilitu pro pohodlné a jednoduché uspořádání potravin v chladničce. Současně je možné prostor upravit podle vlastních potřeb.

Chladící část

Celkový užitný objem chladícího prostoru dosahuje 237 l. Vnitřní vybavení chladničky tvoří 5 skleněných polic z toho 3 nastavitelné, 1 průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, 4 dveřní poličky. Chladící část je umístěna v horní části a odmrazování se realizuje automaticky. V pravidelných intervalech během rozmrazování se na zadní stěně chladničky vytváří rozpuštěná námraza ve formě vody a ta následně stéká přes žlábek do misky nad kompresor, odkud se pak vypařuje. Chladnička je vybavena LED osvětlením.

Police na láhve

Inteligentní řešení pro dokonalé využití skladovacího prostoru mimo jiné nabízí i praktická kovová polička na láhve. Umožňuje přehledný a jednoduchý přístup a skvělé uspořádání v chladničce. Optimální a bezpečně využívá dostupný prostor.

Technologie Fresh Control

Při skladování potravin v optimálních podmínkách vám pomůže technologie Freshcontrol. Uchová potraviny dlouho čerstvé díky tomu, že rychleji obnovuje teplotu a aktivně reguluje vlhkost ve vnitřním prostoru chladničky.

Technologie Freeze Control

Senzor FreezeControl pomáhá uchovat mraženým potravinám svou původní čerstvost mnohem déle a to i po jejich rozmrazení. Omezuje pravděpodobnost poškození mrazem až o 50%.

Ovládací panel

Nastavení chladničky a mrazničky je možné upravovat přímo na ovládacím panelu. Ukazatel teploty umožňuje nastavení teploty v chladicím preistore v rozsahu 2 ° C až 8 ° C) nebo v prostoru mrazničky v rozsahu -16 ° C až -24 ° C. Rovněž je možné nastavovat zvukové výstrahy, a opětovnou aktivaci spotřebiče ze Stand-by režimu, nastavit režim prázdniny, nebo rychlé chlazení.

Informuje o výpadku napájení

Vestavná kombinovaná chladnička má k dispozici praktickou zvukovou výstrahu mrazničky, která je navíc viditelná i zvenku, ta vás informuje o výpadku napájení. Stejně vás upozorní iv případě, že necháte dvířka otevřená a teplota v interiéry stoupne nad -9 ° C.

Flexibilní montáž v kterékoliv kuchyni

XlentFit konstrukce je tenká a díky speciálnímu zavěšení dvířka nevybočují při otevírání z profilu chladničky. Nenarušují jiné kusy nábytku nebo stěnu v kuchyni, ani v případě, že je jiný spotřebič postaven přímo vedle.

Mrazící část

Mrazák v objemu 63 l umístěn v dolní části se odmrazuje NoFrost systémem. Její mrazící výkon dosahuje 6 kg / 24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu až 16 hodin. Mražené potraviny lze skladovat v 3 průhledných plastových koších. NoFrost - zajistí rovnoměrné proudění vzduchu a snižuje vlhkost v interiéru, čímž zamezuje tvoření námrazy. Rozmrazování se realizuje automaticky.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 194 cm
 • Maximální hlučnost 38 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Umístění mrazničky dole
 • Celkový čistý objem 298 L
 • Čistá kapacita chladničky 235 L
 • Čistá kapacita mrazničky 63 L
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Klimatická třída SN-T
 • Rychlé zamražení Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ne
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 54 cm
Výška: 194 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 58 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 314 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 63 L
Mrazící výkon: 6 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 298 L
Uchycení dveří: Kolejnicovém uchycení

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 235 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 856499396000

Všechny parametry

Recenze Whirlpool ART 963/A+/NF

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool ART 963/A+/NF