Whirlpool AMW 730 WH


Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 31 l, Mikrovlnný výkon: 1000 W, Výkon grilu: 800 W, Vestavěný displej, Barva: bílá, Výška: 38,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 46,8 cm. Více info


Cena 11 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 120 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 730 WH v elegantním bílém provedení disponuje vnitřním objemem 31 l a nabízí 8 úrovní výkonu. Elegantní design je doplněn elektronickým ovládáním pomocí centrálního knoflíku a dotykového displeje. Vybavena je funkcemi pro vaření, grilování, grilování s mikrovlnami, zapékání Crisp, rozmrazování, ohřev a automatickými programy. 3D distribuce mikrovln a senzorová technologie 6. smysl zajistí dokonalé výsledky přípravy jídla, funkce Crisp a rozmrazování. Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 730 NB umožňuje okamžitý start na plný výkon prostřednictvím funkce JetStart, vybavená je časovačem a dětskou pojistkou. Součástí výbavy je otočný talíř, talíř Crisp s držákem a grilovací rošt.

Nadčasový design

Multifunkční, plně integrovaná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW730 WH má elegantní vzhled, je uživatelsky nenáročná a její nadčasový design promyšlený do detailů rozzáří prostor jakékoliv kuchyně. Je opravdu kompatibilní se všemi styly kuchyňské linky a má rozmanité možnosti vestavby v kombinaci s dalšími spotřebiči. Vyrobena je v designu ABSOLUTE, pro který je typické ovládání pomocí centrálního tlačítka dotykového černobílého displeje a v kombinaci s masivním madlem dotváří dokonalý harmonický celek. Centrální ovladač 6. smysl vám nabízí jednoduchou možnost výběru ze 6 různých kategorií pokrmů a nastaví ideální parametry pro dokonalý výsledek vaření. Velký a přehledný displej vás bude průběžně informovat o všem potřebném. Určitě se stane neodmyslitelným pomocníkem ve vaší kuchyni.

* Obrázek je ilustratční.

6. smysl

Technologie 6. smysl v této vestavné mikrovlnné troubě snímá připravované jídlo a podle toho si upravuje čas a ostatní parametry vaření pro dosažení dokonalého výsledku. Funkce 6. smysl: ohřívání, vaření, zapékání Crisp a vaření v páře. 

Unikátní funkce

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW730 WH disponuje několika praktickými funkcemi. Praktické možnosti ohřevu jsou navrženy tak, aby vám vyhověly veškerým potřebám tepelné úpravy jídla. Funkce CRISP připraví chutná křupavá jídla, jako například chléb, koláč či pizzu a také jídla ze zmrazeného stavu. Funkce Reheat zajistí automatický ohřev zmrazených pokrmů a čas či výkon přípravy inteligentně upraví podle velikosti porce a obsahu vody. O opravdu dokonalé rozmrazení se postará funkce DefrostEFROST, stačí navolit druh a hmotnost potraviny.

Křupavé jídla s funkcí Crisp

Funkce Chrisp kombinuje v sobě patentovanou 3D technologii distribuce mikrovln, unikátního talíře Crisp, grilu a otočného talíře. S mikrovlnnou troubou připravíte stejně chutná jídla jako v tradiční troubě.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je distribuce mikrovln uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařené nebo zahřáté. Dosáhnete tak lepších výsledků za kratší čas.

Vybavení

Multifunkční mikrovlnné troubě nechybí ve výbavě ani časovač, kterým nastavíte časomíru ohřevu, a po uplynutí času se všechny nastavené funkce automaticky vypnou. O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce nebo zabráníte zapnutí spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 31 L
Mikrovlnný výkon 1000 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool AMW 730 WH

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi