Whirlpool AMW 730 IX

  • Sleva

Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 31 l, Mikrovlnný výkon: 1000 W, Výkon grilu: 800 W, Vestavěný displej, Barva: nerez, Výška: 38,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 46,8 cm. Více info


Cena 8 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 89 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná trouba Whirlpool AMW 730 IX v nerezovém provedení disponuje vnitřním objemem 31 litrů. Nerezový povrch má povrchovou úpravu proti otiskům prstů, dveře trouby s dvojitým sklem jsou vyklápěcí. Elegantní design Absolute je doplněn elektronickým ovládáním pomocí centrálního knoflíku a dotykového displeje. Trouba je vybavena funkcemi pro vaření, grilování, mikrovlnný ohřev, zapékání Crisp a rozmrazování. Využívá senzorovou technologii 6. smysl pro automatickou úpravu parametrů přípravy jídla, rozmrazování či zapékání. Kromě toho nabízí praktickou funkci Jetstar pro start na plný výkon, časovač a dětský zámek. Jednoduché používání mikrovlnné trouby zajistí přednastavené automatické programy.

Nadčasový design

Multifunkční, plně integrovaná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW730IX má elegantní vzhled, je uživatelsky nenáročná a nadčasový design promyšlený do detailů rozzáří prostor jakékoliv kuchyně. Je opravdu kompatibilní se všemi styly kuchyňské linky a má rozmanité možnosti vestavby v kombinaci s dalšími spotřebiči. Vyrobena je v designu Absolute, pro který je typické ovládání pomocí centrálního tlačítka dotykového černobílého displeje a v kombinaci s masivním madlem dotváří dokonalý harmonický celek. Určitě se stane neodmyslitelným pomocníkem ve vaší kuchyni.

Technologie 6. smysl™

Technologie 6. smysl™ zajišťuje ideální proces pro přípravu jídla. S cílem dosáhnout dokonalých výsledků, inteligentní senzory zjistí úroveň teploty a vlhkosti v potravinách a podle nich upraví parametry přípravy.

Unikátní funkce

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW730 IX disponuje několika praktickými funkcemi. Praktické možnosti ohřevu jsou navrženy tak, aby vám vyhověly pro všechny potřeby tepelné úpravy vašeho jídla v mikrovlnce. Funkce Crisp připraví chutná křupavá jídla, jako například chléb, koláč či pizzu a také jídla ze zmrazeného stavu. Funkce Reheat zajistí automatický ohřev zmrazených pokrmů a čas či výkon přípravy inteligentně upraví podle velikosti porce a obsahu vody. O opravdu dokonalé rozmrazení se postará funkce Defrost, stačí navolit druh a hmotnost potraviny.

3D distribuce mikrovln

Systém 3D distribuce mikrovln zajišťuje rovnoměrné proudění energie pro rovnoměrný ohřev potravin. Vy se tak dočkáte skvělých a chutných výsledků.

Již žádné otisky prstů

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW730IX má jedinečnou a rafinovanou povrchovou úpravu proti otiskům prstů, která je chráněna a speciálně navržená tak, aby na ní nebyly zanechány žádné otisky prstů a abyste na její čištění nepotřebovali žádné mimořádné čisticí prostředky. Elegantní nerezová plocha bude tak neustále přitažlivá na pohled.

Vybavení

Multifunkční mikrovlnné troubě nechybí ve výbavě ani časovač, s kterým nastavíte časomíru ohřevu, a po uplynutí času se všechny nastavené funkce automaticky vypnou. O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce nebo zabrání zapnutí spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 31 L
Mikrovlnný výkon 1000 W

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Whirlpool AMW 730 IX

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Vladimír

25. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí