Whirlpool AMW 506/IX


Typ ovládání: elektronické, Gril: Ano, Vnitřní objem: 40 L, Mikrovlnný výkon: 900 W,


Cena 13 990 Kč

139,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 506 IX v nerezovém provedení v designu Absolute má výklopné dveře s vyčnívající rukojetí. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1 600 W. Ovládání je velmi jednoduché a praktické, pomocí černobílého grafického displeje a otočného voliče. Multifunkční vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 506 IX nabízí funkce: zapékání Crisp, gril, rozmrazování, mikrovlnných ohřev a jejich kombinace. Funkce Jet Start spustí plný mikrovlnný výkon na 30 sekund. Technologie 6. smyslu umožňuje automatické ohřívání pokrmů. Stačí zadat váhu a sama si automaticky vypočítá optimální výkon potřebný pro dokonalé výsledky.

Moderní vestavná mikrovlnná trouba

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 506 IX využívá 3D distribuci mikrovln, které poskytují dostatečnou flexibilitu. Výkon mikrovln je 900 W a výkon grilu je 1 600 W. Technologie 6. smysl umožňuje pokrmy automaticky ohřívat, vařit a zapékat pomocí funkce Crisp. Inteligentní technologie díky citlivým senzorům zajistí optimální přípravu jídel. Vnitřní objem nerezového topného prostoru má 40 l, v něm se nachází otočný talíř s průměrem 36 cm. Nabízí tyto funkce:

 •      6. smysl Crisp
 •      6. smysl mikrovlnné vaření
 •      6. smysl rozmrazování
 •      6. smysl ohřev
 •      Jet Defrost / Jet rozmrazování
 •      Jet Start
 •      Automatické programy
 •      Crisp
 •      Gril
 •      Mikrovlnný ohřev
 •      Defrost / ruční rozmrazování
 •      Časovač

Displej s centrálním knoflíkem

Nevídané pohodlí nabízí centrální ovládací knoflík 6. smysl, který vám nabízí snadný přístup k přípravě pokrmů. Jednoduše nastavíte všechny potřebné parametry pro přípravu, a tím snáze dosáhnete dokonalých výsledků. Velký a přehledný digitální displej informuje o času přípravy a nastaveních. Navíc vás krok za krokem provede celým postupem.

*Obrázek je ilustrativní.

Dosáhněte dokonalé křupavé kůrky

Funkce Crisp je kombinací patentované 3D distribuce mikrovln, unikátního Crisp talíře, grilu a otočného talíře. Tato kombinace dosahuje zaručeně stejných výsledků jako tradiční trouba, navíc s přidanou hodnotou rychlé přípravy v mikrovlnné troubě.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte kdykoliv chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

3D distribuce mikrovln

Velkým plusem této mikrovlnné trouby je 3D distribuce mikrovln, která zaručí rovnoměrný ohřev vašeho pokrmu. Systém distribuce mikrovln 3D zajišťuje rovnoměrné proudění energie. Inteligentní senzory zjistí úroveň teploty a vlhkosti v potravinách a podle nich upraví parametry přípravy s cílem dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Dětská pojistka

V případě, že máte doma i malé děti, mikrovlnná trouba nabízí dodatečnou ochranu v podobě uzamykatelného ovládacího panelu. Stačí na pár vteřin stisknout určená tlačítka a mikrovlnná trouba zůstane uzamčena.

Jet Defrost

Překvapila vás nečekaně návštěva a vy nemáte rozmrazené potraviny k přípravě pohoštění? Potřebujete účinný přístroj, který je bleskově rozmrazí? Je tu výkonná elektronická mikrovlnná trouba s jedinečnou funkcí Jet Defrost. Pomocí ní budou vaše potraviny rozmraženy až 7krát rychleji, než s jinými rozmrazovacími funkcemi. Vy jen zvolíte druh potraviny a její hmotnost a funkce Jet Defrost se o další průběh postará. Dokonale rozmrazí každý kousek a vy se můžete okamžitě pustit do přípravy lahodných jídel.

Jet Start

Oblíbenou funkcí nejen pro uspěchané a netrpělivé lidi je jedinečné funkce Jet Start, tedy velmi rychlý ohřev. Je určen zejména pro potraviny s vysokým obsahem vody. Ty se většinou vaří déle. S touto mikrovlnnou troubou bude jídlo za několik sekund uvařeno. Neztrácejte čas zbytečným čekáním, využijte skvělou funkci Jet Start, pro úžasně rychlý ohřev pokrmů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 40 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool AMW 506/IX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno