Whirlpool AMW 4920 WH

  • Sleva
  • Doprava zdarma

Typ ovládání: elektronické, Gril: Ano, Vnitřní objem: 22 L, Mikrovlnný výkon: 750 W,


Cena 6 909 Kč

Sleva 8 % z původní cena: 7 490 Kč Zobraziť nápovědu

69,09 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4920 WH v elegantní bílé barvě nebude v kuchyni působit rušivě. Na první pohled vás zaujme její černobílý grafický displej. Výkon mikrovln je 750 W a výkon grilu 700 W. Mikrovlnná trouba Whirlpool je vybavena 3D systémem pro dokonalé rozložení mikrovln, a tím pádem bude vaše jídlo ohřáto stejně ze všech stran. Je vybavena funkcemi, jako Jet Defrost rychlé rozmrazování, Defrost ruční rozmrazování a Jet Start rychlý ohřev. Díky čtyřem úrovním výkonu si libovolně nastavíte požadovanou teplotu.

Moderní vestavná mikrovlnná trouba

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4920 WH je určena k vestavbě a díky svým kompaktním rozměrům je vhodná pro instalaci do horní skříňky kuchyňské linky. Mikrovlnná trouba má 4 úrovně výkonu, které poskytují dostatečnou flexibilitu. Výkon mikrovln je 750 W a výkon grilu je 700 W.

Digitální displej

Vestavná mikrovlnná trouba má jednoduše čitelný, přehledný a velký digitální displej. Ten usnadní přípravu pokrmů a zároveň nabízí dokonalý přehled o čase přípravy.

Jet Defrost

Překvapila vás nečekaně návštěva a vy nemáte rozmrazené potraviny k přípravě pohoštění? Potřebujete účinný přístroj, který je bleskově rozmrazí? Je tu výkonná elektronická mikrovlnná trouba s jedinečnou funkcí Jet Defrost. Pomocí ní budou vaše potraviny rozmrazeny až 7x rychleji, než s jinými rozmrazovacími funkcemi. Vy jen zvolíte druh potraviny a její hmotnost a funkce Jet Defrost se o další průběh postará. Dokonale rozmrazí každý kousek a vy se můžete okamžitě pustit do přípravy lahodných jídel.

Jet Start

Oblíbenou funkcí nejen pro uspěchané a netrpělivé lidi je jedinečná funkce Jet Start, tedy velmi rychlý ohřev. Je určen zejména pro potraviny s vysokým obsahem vody. Ty se většinou vaří déle. S touto mikrovlnnou troubou bude jídlo za několik sekund uvařeno. Neztrácejte čas zbytečným čekáním, využijte skvělou funkci Jet Start pro úžasně rychlý ohřev pokrmů.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte kdykoliv chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i tuto funkci. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je tato distribuce uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařeny nebo zahřáty. Dosáhnete tak lepších výsledků v kratším čase.

Dětská pojistka

V případě, že máte doma i malé děti, mikrovlnná trouba nabízí dodatečnou ochranu v podobě uzamykatelného ovládacího panelu. Stačí na pár vteřin stisknout určená tlačítka a mikrovlnná trouba zůstane uzamčena.

Funkce paměti

Využíváte velmi často tytéž funkce mikrovlnné trouby? Obtěžuje vás znova a znova nastavovat ty stejné funkce? Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4920 WH disponuje unikátní funkcí paměti, nabízí možnost uložení vámi nejčastěji volených funkcí, a tak nemusíte je stále znova nastavovat. Takto bude používání trouby ještě jednodušší a mnohem pohodlnější. Neztěžujte si přípravu vašich oblíbených jídel, s touto funkcí trouby Whirlpool AMW 4920 WH bude od nynějška pro vás příprava jídel jen radostí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 22 L
Mikrovlnný výkon 750 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool AMW 4920 WH

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno