Whirlpool AMW 4920 NB

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 74,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4920 NB v elegantní černé barvě nebude v kuchyni působit rušivě. Na první pohled vás zaujme její černo bílý grafický displej. Výkon mikrovln je 750W a výkon grilu 700W. Mikrovlnná trouba Whirlpool je vybavena 3D systémem pro dokonalé rozložení mikrovln a tím pádem bude vaše jídlo ohřáté stejně ze všech stran. Je vybavena funkcemi jako JetDefrost rychlé rozmrazování, Defrost ruční rozmrazování a Jet Start rychlý ohřev. Díky 4 úrovním výkonu si libovolně nastavíte požadovanou teplotu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool AMW 730 IX

Whirlpool AMW 730 IX

12 990 Kč

K odeslání 1 ks

Vestavná trouba Whirlpool AMW 730 IX v nerezovém provedení disponuje vnitřním objemem 31 l. Nerezový povrch má povrchovou úpravu proti otiskům prstů, dveře trouby s dvojitým sklem jsou vyklápěcí.…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ano
  • Vnitřní objem: 31 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Moderní vestavná mikrovlnná trouba

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4920 NB je určena k vestavbě a díky svým kompaktním rozměrům je vhodná pro instalaci do horní skříňky kuchyňské linky. Mikrovlnná trouba má 4 úrovně výkonu, které poskytují dostatečnou flexibilitu. Výkon mikrovln je 750W a výkon grilu je 700W.

Digitální displej

Vestavná mikrovlnná trouba má jednoduše čitelný přehledný a velký digitální displej. Ten usnadní přípravu pokrmů a zároveň nabízí dokonalý přehled o čase přípravy.

Jet Defrost

Překvapila Vás nečekaně návštěva a vy nemáte rozmrazené potraviny k přípravě pohoštění? Potřebujete účinný přístroj, který je bleskově rozmrazí? Je tu výkonná elektronická mikrovlnná trouba jedinečnou funkcí Jet Defrost. Pomocí ní budou vaše potraviny rozmrazené až 7 krát rychleji, než s jinými rozmrazovacími funkcemi. Vy jen zvolíte druh potraviny a její hmotnost a funkce Jet Defrost se o další průběh postará. Dokonale rozmrazí každý kousek a Vy se můžete okamžitě pustit do přípravy lahodných jídel.

Jet Start

Oblíbenou funkcí nejen pro uspěchaných a netrpělivé lidi je jedinečné funkce Jet Start, tedy velmi rychlý ohřev. Je určen zejména pro potraviny s vysokým obsahem vody. Ty se většinou vaří déle. No s touto mikrovlnnou troubou bude jídlo za několik sekund uvařené. Neztrácejte čas zbytečným čekáním, využijte skvělou funkci Jet Start pro úžasně rychlý ohřev pokrmů.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte kdykoliv chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je distribuce mikrovln uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařené nebo zahřáté. Dosáhnete tak lepší výsledky za kratší čas.

Dětská pojistka

V případě, že máte doma i malé děti, mikrovlnná trouba nabízí dodatečnou ochranu v podobě uzamykatelného ovládacího panelu. Stačí na pár vteřin stisknout určené tlačítka a mikrovlnná trouba zůstane uzamčena.

Funkce paměti

Využíváte velmi často tytéž funkce mikrovlnné trouby? Otravuje Vás znovu nastavovat tak často voleny služby? Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4920 NB disponuje unikátní funkcí paměti, nabízí možnost uložení vámi nejčastěji volené funkce a tak nemusíte znovu nastavovat potřebné volby. Takto bude používání trouby ještě jednodušší a mnohem pohodlnější. Nestěžujte si přípravu vašich oblíbených jídel, s funkcí zapamatování vestavěné mikrovlnné trouby Whirlpool AMW 4920 NB s bude od nynějška pro vás radostí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 22 L
  • Mikrovlnný výkon 750 W

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 22 L
Výkon grilu: 700 W
Mikrovlnný výkon: 750 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56,8 cm
Výška: 38,2 cm
Hloubka: 32 cm
Hmotnost: 20 Kg
Hloubka pro zabudování: 30 cm
Výška pro zabudování: 36,5 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické

Funkce

Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Ostatní

Kód produktu: 859991582800

Všechny parametry

Recenze Whirlpool AMW 4920 NB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool AMW 4920 NB