Whirlpool AMW 4910 IX

6 490 Kč ? Ušetříte 17 % 5 389 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 53,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná elektronická mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4910 IX kromě mikrovlnného ohřevu nabízí i možnost přípravy jídel v páře. Troubu řídíte velmi snadno pomocí tlačítek umístěných na ovládacím panelu. Zvolené funkce se zobrazí na bílém grafickém displeji. Samozřejmostí je časovač a dětská pojistka pro bezpečnost vašich dětí. Pro ještě snadnější používání je trouba vybavena funkcí paměti, která si zapamatuje vámi nejčastěji volené požadavky. Kromě praktických funkcí, jako je rychlý ohřev Jet Start či super rychlé rozmrazování Jet Defrost, trouba nabízí i možnost vaření ve speciální parní nádobě. Spolu s otočným talířem je parní nádoba součástí výbavy. Maximální příkon trouby je až 1 300 W, přičemž vybrat si můžete ze 4 úrovní ohřevu. Mikrovlnná trouba poskytuje vnitřní objem až 22 l. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 17 %

Zvažte i tento produkt

Whirlpool AMW 439 IX

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 439 IX má 4 úrovně výkonu. Výkon mikrovln je 750W a výkon grilu 700W. Distribuce mikrovln je 3D. Trouba disponuje funkcí Crisp, která má jedinečný talíř Crisp…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ano
  • Vnitřní objem: 22 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Vaření v páře

Chcete se stravovat zdravěji? Připravte si chutná a zdravá jídla na páře. Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4910 IX nabízí kromě klasického ohřevu pomocí mikrovln i možnost vaření v páře. Vaření v páře probíhá ve speciální nádobě, s níž vykouzlíte lahodná a zdravá jídla, které budou milovat všichni členové rodiny. Určena je například pro přípravu brambor, ryb či zeleniny na zdravý způsob. Jezte zdravě se skvělou vestavnou mikrovlnnou troubou. Funkce Steam & Boil nabízí přípravu chutných pokrmů jednoduše a rychle. Přirozená síla páry umožňuje snadnou přípravu jídel, speciální příslušenství chuť vylepší a zachová jeho nutriční hodnoty. Senzor vlhkosti hlídá hladinu vody v nádobě a intuitivně upravuje čas potřebný na přípravu jídla.

Digitální displej

Vestavná mikrovlnná trouba má jednoduše čitelný, přehledný a velký digitální displej. Ten usnadní přípravu pokrmů a zároveň nabízí dokonalý přehled o čase přípravy.

Jet Defrost

Překvapila vás nečekaně návštěva a vy nemáte rozmrazené potraviny k přípravě pohoštění? Potřebujete účinný přístroj, který je bleskově rozmrazí? Je tu výkonná elektronická mikrovlnná trouba s jedinečnou funkcí Jet Defrost. Pomocí ní budou vaše potraviny rozmrazeny až 7x rychleji, než s jinými rozmrazovacími funkcemi. Vy jen zvolíte druh potraviny a její hmotnost a funkce Jet Defrost se o další průběh postará. Dokonale rozmrazí každý kousek a vy se můžete okamžitě pustit do přípravy lahodných jídel.

Jet Start

Oblíbenou funkcí nejen pro uspěchané a netrpělivé lidi je jedinečná funkce Jet Start, tedy velmi rychlý ohřev. Je určen zejména pro potraviny s vysokým obsahem vody. Ty se většinou vaří déle. S touto mikrovlnnou troubou bude jídlo za několik sekund uvařeno. Neztrácejte čas zbytečným čekáním, využijte skvělou funkci Jet Start pro úžasně rychlý ohřev pokrmů.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je tato distribuce uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařeny nebo zahřáty. Dosáhnete tak lepších výsledků v kratším čase.

Dětská pojistka

V případě, že máte doma i malé děti, mikrovlnná trouba nabízí dodatečnou ochranu v podobě uzamykatelného ovládacího panelu. Stačí na pár vteřin stisknout určená tlačítka a mikrovlnná trouba zůstane uzamčena.

Funkce paměti

Využíváte velmi často tytéž funkce mikrovlnné trouby? Obtěžuje vás znova a znova nastavovat ty stejné funkce? Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4910 IX disponuje unikátní funkcí paměti, nabízí možnost uložení vámi nejčastěji volených funkcí, a tak nemusíte je stále znova nastavovat. Takto bude používání trouby ještě jednodušší a mnohem pohodlnější. Neztěžujte si přípravu vašich oblíbených jídel, s touto funkcí trouby Whirlpool AMW 4910 IX bude od nynějška pro vás příprava jídel jen radostí.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Vnitřní objem 22 L
  • Mikrovlnný výkon 750 W

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 22 L
Mikrovlnný výkon: 750 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56,8 cm
Výška: 38,2 cm
Hloubka: 32 cm
Hmotnost: 19,8 Kg
Hloubka pro zabudování: 30 cm
Výška pro zabudování: 36,5 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ano

Funkce

Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991582760

Všechny parametry

Recenze Whirlpool AMW 4910 IX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool AMW 4910 IX