Whirlpool AMW 4910 IX

6 490 Kč ? Ušetříte 14 % 5 589 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 558,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná elektronická mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4910 IX kromě mikrovlnného ohřevu nabízí možnost přípravy jídel na páře. Troubu řídíte velmi snadno pomocí tlačítek, umístěnými na ovládacím panelu. Zvolené funkce se zobrazí na bílém grafickém displeji. Samozřejmostí je časovač a dětská pojistka pro bezpečnost vašich dětí. Pro ještě snadnější používání je trouba vybavena funkcí paměti, která si zapamatuje vámi nejčastěji volené požadavky. Kromě praktických funkcí jako je rychlý ohřev Jet Start či super rychlé rozmrazování Jet Defrost, trouba nabízí i možnost vaření ve speciální parní nádobě. Spolu s otočným talířem je parní nádoba součástí výbavy. Maximální příkon trouby je až 1300 W, přičemž vybrat si můžete ze 4 úrovní ohřevu. Mikrovlnná trouba poskytuje vnitřní objem až 22 l. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 14 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Whirlpool AMW 439 IX

Whirlpool AMW 439 IX

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 439 IX má 4 úrovně výkonu. Výkon mikrovln je 750W a výkon grilu 700W. Distribuce mikrovln je 3D. Trouba disponuje funkcí Crisp, která má jedinečný talíř Crisp…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ano
  • Vnitřní objem: 22 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Vaření v páře

Chcete se stravovat zdravěji? Připravte si chutné a zdravé jídla na páře. Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4910 IX nabízí kromě klasického ohřevu pomocí mikrovln i možnost vaření na páře. Vaření v páře probíhá ve speciální nádobě s níž vykouzlíte lahodné a zdravá jídla, které libovati všichni členové rodiny. Určená je například na přípravu brambor, ryb či zeleniny na zdravý způsob. Jezte zdravě se skvělou vestavěnou mikrovlnnou troubou. Funkce Steam & Boil nabízí přípravu chutných pokrmů jednoduše a rychle. Přirozená síla páry umožňuje snadnou přípravu jídel, speciální příslušenství chuť vylepší a zachová nutriční hodnoty jídla. Senzor vlhkosti hlídá hladinu vody v nádobě a intuitivní upravuje čas potřebný na přípravu jídla.

Digitální displej

Vestavná mikrovlnná trouba má jednoduše čitelný přehledný a velký digitální displej. Ten usnadní přípravu pokrmů a zároveň nabízí dokonalý přehled o čase přípravy.

Jet Defrost

Překvapila vás nečekaně návštěva a vy nemáte rozmrazené potraviny k přípravě pohoštění? Potřebujete účinný přístroj, který je bleskově rozmrazí? Je tu výkonná elektronická mikrovlnná trouba jedinečnou funkcí Jet Defrost. Pomocí ní budou Vaše potraviny rozmrazené až 7 krát rychleji, než s jinými rozmrazovacími funkcemi. Vy jen zvolíte druh potraviny a její hmotnost a funkce Jet Defrost se o další průběh postará. Dokonale rozmrazí každý kousek a vy se můžete okamžitě pustit do přípravy lahodných jídel.

Jet Start

Oblíbenou funkcí nejen pro uspěchaných a netrpělivé lidi je jedinečné funkce Jet Start, tedy velmi rychlý ohřev. Je určen zejména pro potraviny s vysokým obsahem vody. Ty se většinou vaří déle. No s touto mikrovlnnou troubou bude jídlo za několik sekund uvařené. Neztrácejte čas zbytečným čekáním, využijte skvělou funkci Jet Start pro úžasně rychlý ohřev pokrmů.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je distribuce mikrovln uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařené nebo zahřáté. Dosáhnete tak lepší výsledky za kratší čas.

Dětská pojistka

V případě, že máte doma i malé děti, mikrovlnná trouba nabízí dodatečnou ochranu v podobě uzamykatelného ovládacího panelu. Stačí na pár vteřin stisknout určené tlačítka a mikrovlnná trouba zůstane uzamčena.

Funkce paměti

Využíváte velmi často tytéž funkce mikrovlnné trouby? Otravuje vás znovu nastavovat tak často voleny služby? Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4910 IX disponuje unikátní funkcí paměti, nabízí možnost uložení vámi nejčastěji volené funkce a tak nemusíte znovu nastavovat potřebné volby. Takto bude používání trouby ještě jednodušší a mnohem pohodlnější. Nestěžujte si přípravu vašich oblíbených jídel, s funkcí zapamatování vestavěné mikrovlnné trouby Whirlpool AMW 4910 IX s bude od nynějška pro vás radostí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Vnitřní objem 22 L
  • Mikrovlnný výkon 750 W

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 22 L
Mikrovlnný výkon: 750 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56,8 cm
Výška: 38,2 cm
Hloubka: 32 cm
Hmotnost: 19,8 Kg
Hloubka pro zabudování: 30 cm
Výška pro zabudování: 36,5 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ano

Funkce

Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991582760

Všechny parametry

Recenze Whirlpool AMW 4910 IX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool AMW 4910 IX