Whirlpool AKZ9 6220 WH

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Třída energ.účinnosti: A +, Celk.vn.kapacita trouby: 73 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3650 W, Typ čištění: Párou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 16,


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 438,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Horkovzdušná vestavná trouba Whirlpool AKZ9 6220 WH v bílém provedení je zařazena v energetické třídě A+ a zaručí ty nejlepší výsledky pečení. Nabízí funkce: víceúrovňové pečení, automatické programy, Ready2Cook, speciální funkce, rychlý předehřev, horkovzdušný ohřev / ventilátor s topným tělesem, ventilátor + statický horní a spodní ohřev, statický horní + dolní ohřev, gril, samočištění trouby. Elektrická vestavná trouba Whirlpool AKZ9 6220 WH má vnitřní objem 73 l a dosahuje maximální pracovní teploty až 250 °C. Ovládání je elektronické pomocí otočného voliče a černobílého grafického displeje. K dispozici je i 1 úroveň teleskopických výsuvů. Dvířka jsou vybavena trojitým sklem a jemným zavíráním Soft Closing. K dispozici je i dětská pojistka.

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavnou horkovzdušnou troubou se 6. Smyslem Whirlpool AKZ9 6220 WH se zadním ohřevem dosáhnete opravdu dokonalých výsledků. Ovládání vestavné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového černobílého grafického displeje a otočného voliče. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba o objemu 73 l disponuje hned několika funkcemi:

  • Základní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, ventilátor, gril a jejich kombinace
  • Speciální funkce: kynutí těsta, udržování tepla, rychlý předehřev
  • Funkce 6. Smysl pečení pizzy/chleba, maxi pečení, automatické programy 6. Smysl, Ready2Cook pečení bez předehřevu

Unikátní technologie 6. Smysl

Vestavná horkovzdušná trouba se může pochlubit spoustou skvělých programů pečení, které zaručují perfektní výsledky. Jejich součástí je unikátní technologie 6. Smysl, která spolehlivě dohlíží na důkladné dopečení každého pokrmu. Kromě klasického pečení pomocí zadního ohřevu můžete využít i funkci grilu, kruhového topného tělesa, jakož i výkonného ventilátoru pro rovnoměrné rozložení teploty v troubě. Speciální senzory odhadují hmotnost nádoby a určují teplotu a čas potřebný pro pečení a poté kontrolují celý proces. Navíc moderní displej s jednoduchým uživatelským rozhraním nepřetržitě informuje o zbývajícím čase.

Připraví až 3 jídla současně

S funkcí Cook3 je příprava jídel radostí. Funkce umožňuje současně připravit a upéct až 3 různá jídla na 3 různých úrovních, aniž by se jejich pachy smíchaly. Výsledkem jsou dokonalé pokrmy připravené najednou.

Rovnoměrné pečení s horkovzdušnou vestavnou troubou

Cirkulace horkého vzduchu ve vnitřním prostoru trouby pomáhá urychlit pečení oblíbených pokrmů. Ventilátor s kruhovým topným tělesem horký vzduch distribuuje po celém prostoru rovnoměrně, aby bylo vaše jídlo pokaždé dokonale upečeno z každé strany a v co nejkratším čase.

Samočištění se SmartClean

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, které vznikají při pečení. Hydrolýza nabízí jednoduchou, pohodlnou a efektivní možnost čištění trouby. Postačí zapnout troubu na hodinu, nastavit teplotu na 220 °C, aby se zapnuly katalytické panely, které rozkládají a absorbují tuk.

Levnější a rychlejší pečení

S funkcí Ready2Cook lze zkrátit čas pečení velmi jednoduše. Stačí použít funkci a vložit nádobu s pokmem do trouby, bez nutnosti jejího předehřívání. Dokonalý efekt zkrátí čas pečení a navíc ušetří i energii.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, převrhnutí nebo náhodného popálení.

Pohodlnější zavírání dvířek se SoftClosing

Vestavná trouba je vybavena mnoha detaily, které umožňují naplno si vychutnávat její pohodlné používání. Dvířka trouby disponují speciálními panty, které umožňují jednoduché a tiché zavírání - pro dokonalou pohodlnost.

Chlazení dveří a jejich odolnost

Odteď se nemusíte bát popálení při dotyku s dveřmi a rukojeťmi trouby i během pečení. Dveře horkovzdušné trouby totiž disponují unikátní funkcí chlazení, která se postará o ještě jednodušší a bezpečnější pečení. Dveře jsou vyrobeny z kvalitního a velmi odolného trojitého skla s jemným zavíráním SoftClosing. Pro rodiny s dětmi bude jistě užitečná přítomnost dětské pojistky, která zvyšuje bezpečnost ve vaší domácnosti. Dodatečná ochrana pro zablokování ovládacího panelu trouby umožňuje předejít nechtěnému přenastavení trouby.

Velký ohřevný prostor

Moderní design trouby umožňuje umístit všechny pečicí plechy do ideální polohy a zvýšit tak její kapacitu vnitřního prostoru až na 73 litrů. Spolu s 5 úrovněmi pečení nabízí komfort vaření pro vaše oblíbené pokrmy pro celou rodinu a přátele.

Kvalitní provedení

Výkonná horkovzdušná trouba je vyrobena z odolného materiálu v bílém provedení. S takovými vlastnostmi se vestavná elektrická trouba stane nejen výkonným, ale i stylovým doplňkem do každé moderní kuchyně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 73 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3650 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 16

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool AKZ9 6220 WH

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno