Whirlpool AKZ9 6220 WH

Nákupem získáte 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Horkovzdušná vestavná trouba Whirlpool AKZ9 6220 WH v bílém provedení, zařazena v energetické třídě A + zaručí ty nejlepší výsledky při pečení. Nabízí funkce: Víceúrovňové pečení, Automatické programy, Ready2Cook, Speciální funkce, Rychlý předohřev Horkovzdušný ohřev / Ventilátor s topným tělesem, Ventilátor + statický horní a spodní ohřev Statický horní + dolní ohřev, Gril, Samočištění trouby. Elektrická vestavná trouba Whirlpool AKZ9 6220 WH má vnitřní objem 73 l a dosahuje maximální pracovní teplotu až 250 ° C. Ovládání je elektronické pomocí otočného voliče a černobílého grafického displeje. K dispozici je i 1 úroveň teleskopických výsuvů. Dvířka jsou vybaveny trojitým sklem a jemným zavíráním Soft Closing. K dispozici je dětská pojistka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31V

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31V

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31V v bílém provedení s kruhovým topným tělesem je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí funkce pečení: Dolní ohřev, Tradiční pečení,…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou horkovzdušnou troubou se 6. smyslem Whirlpool AKZ9 6220 WH se zadním ohřevem dosáhnete opravdu dokonalé výsledky. Ovládání vestavné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového černobílého grafického displeje a otočného voliče. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba v objemu 73 l disponuje hned několika funkcemi:

 • základní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, ventilátor, gril a jejich kombinace
 • speciální funkce: kynutí těsta, udržování tepla, rychlý předehřev
 • funkce 6.smysl pečení pizzy / chleba, maxi pečení, automatické programy 6.smysl, Ready2Cook pečení bez předehřevu

Unikátní technologie 6.smysl

Vestavná horkovzdušná trouba se může pochlubit spoustou skvělých programů na pečení, které zaručují perfektní výsledky. jejich součástí je unikátní technologie 6.smysl, která spolehlivě dohlíží na důkladné dopečení každého pokrmu. Kromě klasického pečení pomocí zadního ohřevu můžete využít i funkci grilu, kruhového topného tělesa, jakož i výkonný ventilátor na rovnoměrné rozložení teploty v troubě. Speciální senzory odhadují hmotnost nádoby a určují teplotu a čas potřebný pro pečení a poté kontrolují celý proces. Navíc moderní displej s jednoduchým uživatelským rozhraním nepřetržitě informuje o zbývajícím čase.

Připraví až 3 jídla současně

S Cook3 je příprava jídel radostí. Funkce umožňuje současně připravit a upéct až 3 různá jídla na 3 různých úrovních aniž by se jejich pachy smíchaly. Výsledkem jsou dokonalé pokrmy připravené najednou.

Rovnoměrné pečení s horkovzdušnou vestavěnou troubou

Cirkulace horkého vzduchu ve vnitřním prostoru trouby pomáhá urychlit pečení oblíbených pokrmů. Ventilátor s kruhovým topným tělesem horký vzduch distribuuje v celém prostoru rovnoměrně aby bylo vaše jídlo pokaždé dokonale upečené z každé strany v co nejkratším čase.

Samočištění se SmartClean

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, která vzniká při pečení. Hydrolýza nabízí jednoduchou, pohodlnou a efektivní možnost čištění trouby. Postačí zapnout troubu na hodinu, nastavit teplotu na 220 ° C, aby se zapnuli katalytické panely, které rozkládají a absorbují tuk.

Levnější a rychlejší pečení

S funkcí Ready2Cook lze zkrátit čas pečení velmi jednoduše. Stačí použít funkci a vložit nádobu s pokmom do trouby bez nutnosti jejího předehřívání. Dokonalý efekt zkrátí čas pečení a navíc ušetří i enrgy.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, prevrnutia nebo náhodného popálení.

Pohodlnější zavírání dvířek se softclosing

Vestavná trouba je vybavena mnoha detaily, které umožňují naplno si vychutnávat její pohodlné používání. Dvířka trouby disponují speciálními panty, které umožňují jednoduché a tiché zavírání, pro dokonalou pohodlnost.

Chlazení dveří a jejich odolnost

Odteď se nemusíte bát popálení při dotyku s dveřmi a rukojeti trouby i během pečení. Dveře horkovzdušné trouby totiž disponují unikátní funkcí chlazení, která se postará o ještě jednodušší a bezpečnější pečení. Dveře jsou vyrobeny z kvalitního a velmi odolného trojitého skla s jemným zavíránim Soft Closing. Pro rodiny s dětmi bude jistě užitečná přítomnost dětské pojistky, která zvyšuje bezpečnost ve vaší domácnosti. Dodatečná ochrana pro zablokování ovládacího panelu trouby umožňuje předejít nechtěnému přestavení trouby.

Velký ohřevný prostor

Moderní design trouby umožňuje umístit všechny pečící plechy do ideální polohy a zvýšit tak její kapacitu vnitřního prostoru až na 73 litrů. Spolu s 5 úrovněmi pečení nabízí komfort vaření pro vaše oblíbené pokrmy pro celou rodinu a přátele.

Kvalitní provedení

Výkonná horkovzdušná trouba je vyrobena z odolného materiálu v bílém provedení. S takovými vlastnostmi se vestavná elektrická trouba stane nejen výkonným, ale i stylovým doplňkem do každé moderní kuchyně.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 73 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3650 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 16

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 56,4 cm
Hmotnost: 33 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 16

Konektivita

Délka kabelu: 0,9 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 73 L
Celkový výkon trouby: 3650 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991535870

Všechny parametry

Recenze Whirlpool AKZ9 6220 WH

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool AKZ9 6220 WH