Whirlpool AKT 8130 / LX


Sklokeramická varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 6,2 kW, černá barva, Výška: 4,6 cm, Šířka: 58 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 5 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 59 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická varná deska Whirlpool AKT 8130 / LX umožňuje rychlé, bezpečné a čisté vaření s nízkou spotřebou. Pro vaše komfortní vaření jsou k dispozici 4 varné zóny, z toho jedna je dvojitá pro objemnější hrnce. Model má velmi praktickou dětskou pojistku, časovač, ukazatel zbytkového tepla, časovač vypnutí vybrané varné zóny. Předností je velmi jednoduché ovládání pomocí dotykového ovladače v přední části. Sklokermaická varná deska Whirlpool AKT 8130 / LX je v provedení trendové černé s postranními nerez lištami. Velice snadno se díky sklokeramické povrchu udržuje a čistí.

Praktický pomocník

Černá sklokeramická deska Whirlpool AKT 8130 / LX je praktický spotřebič, vhodný svým vzhledem především do moderně zařízených kuchyní. Deska je vyrobena z vysoceodolného sklokeramického SchottCeran-u. Varná deska je spotřebič určen především na vaření. Díky tomu, že povrch spotřebiče je hladký, je vhodný i jako odkladný či pracovní prostor. V době kdy ji nebudete používat k vaření bude deska k dispozici, což jistě oceníte zejména pokud máte málo odkladného prostoru.

Varné zóny

Model nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. K dispozici je přední levá zóna / Booster s výkonem 1700 W a průměrem 180 mm. Levá zadní zóna má průměr 120/210 mm, je dvojitá a její výkon je 750/2100 W. Levá zadní zóna je dvojitá a máte možnost přizpůsobit ohřev velikosti varné nádoby nebo využít velký hrnec, který obsah bude rovnoměrně ohříván. Průměr pravé zadní zóny je 145 mm a výkon / Booster 1200 W. Poslední varná zóna je pravá přední s průměrem 145 mm a výkon je 1200 W. Dotykový ovládací panel je jednoduchý, výkon varných zón si nastavíte pomocí jednoho prstu.

Booster

Spotřebič nabízí funkci Booster, která zajišťuje rychlý ohřev. Pokud potřebujete rychle uvařit vodu je tato funkce velkou výhodou. Vodu zahřeje rychleji, udržuje teplotu varu a navíc při snížené spotřebě energie.

Časovač

Praktický časovač vám umožní nastavit si časomíru / kuchyňské minutky. Po uplynutí stanovené doby se časovač automaticky vypne.

Bezpečnost

Při používání spotřebiče se můžete spolehnout na bezpečnost, která je zaručena díky indikátoru zbytkového tepla. Kontrolka svítí celou dobu dokud je spotřebič horký a díky tomu se vyhnete popálení. Kromě této funkce je k dispozici i dětská pojistka.

Dětská pojistka

V případě, že máte doma i malé děti, varná deska nabízí dodatečnou ochranu v podobě zablokování ovládacího panelu. Zabrání nechtěnému přestavení parametrů.

Údržba

Údržba spotřebiče je snadná díky jejímu hladkému povrchu. Žádné zářezy a prohlubně. Jednoduše stačí hladký povrch očistit pomocí běžně dostupných čistících prostředků, nebo při větším znečištění můžete spotřebič očistit za pomoci škrabky na sklokeramické povrchy.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 58 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Počet ovlad./ukazat.výkonu 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Standardní varná deska 2
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ne
Celkový příkon desky 6.2 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool AKT 8130 / LX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi