Whirlpool AKT 8090/NE


Sklokeramická varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 6,2 kW, černá barva, Výška: 4,6 cm, Šířka: 58 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 4 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

2,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Úžasná elektrická sklokeramická varná deska Whirlpool AKT 8090/NE umožňuje rychlé, bezpečné a čisté vaření s nízkou spotřebou. Pro vaše komfortní vaření jsou k dispozici 4 rychlovarné sálavé zóny. Model má kromě dalších funkcí např. velmi praktickou dětskou pojistku, časovač, ukazatel zbytkového tepla, časovač vypnutí vybrané varné zóny. Model se ovládá pomocí jednoduchého dotykového ovladače s plynulou regulací výkonu varných zón. Kvalitní, a na čištění nenáročný sklokeramický povrch, je upraven hladkým zabroušením.

Použití varné desky

Sálavá sklokeramická deska Whirlpool AKT 8090/NE v černém provedení patří mezi praktické spotřebiče, které využíváte téměř každý den. Spotřebič je elegantní s hladkým povrchem, díky čemuž se dobře udržuje v čistotě. Elegantní design předurčuje tuto desku do moderně zařízených kuchyní. Povrch desky je vysoce odolný sklokeramický SchottCeran. Praktická funkce časovače automaticky vypne varné zóny po uplynutí přednastaveného času. Usnadní vám také sledování doby vaření.

Využití

Varná deska Whirlpool AKT 8090/NE je prioritně určena k vaření, ale tím, že je rovná a hladká, ji můžete využívat i jako úložný či pracovní prostor. Takže i v době kdy ji nebudete používat k vaření bude deska k dispozici, což jistě oceníte zejména pokud máte málo úložného prostoru. Dotykový ovládací panel je jednoduchý, výkon varných zón si nastavíte pomocí jednoho prstu.

Booster

Spotřebič nabízí funkci Booster, která zabezpečí rychlý ohřev. V případě, že potřebujete rychle uvařit vodu, je tato funkce velkou výhodou. Vodu ohřeje mnohem rychleji, udržuje teplotu varu a navíc při snížené spotřebě energie.

Bezpečnost

Bezpečnost při používání sklokeramické varné desky Whirlpool AKT 8090/NE je zajištěna indikací zbytkového tepla. Díky tomu přesně víte kdy je deska chladná a můžete ji umýt nebo na ni něco položit, aniž byste se spálili. Kromě této funkce je k dispozici i dětská pojistka.

Dětská pojistka

V případě, že máte doma i malé děti, varná deska nabízí dodatečnou ochranu v podobě zablokování ovládacího panelu. Zabrání nechtěnému nastavení parametrů.

Údržba

Údržba sklokeramické varné desky je pohodlná. Hladký povrch stačí očistit pomocí běžně dostupných čisticích prostředků, nebo při větším znečištění můžete spotřebič očistit za pomoci škrabky na sklokeramické povrchy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 58 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Malá varná zóna (počet) 2
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ne
Celkový příkon desky 6.2 kW
Napájení 400 V

Návody a manuály

Hodnocení

2,0 / 5

2 recenze Whirlpool AKT 8090/NE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

9. 11. 2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Někdy se občas vypne, ale nevím jestli to je nějaká pojistka a jestli jo, funguje jak se jí chce.. :-) Ale opravdu občas a za ty peníze..koupil bych znova..


Rodica

30. 3. 2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


fungovala jenom 5 min a praskla nam sklo, a mame odmitnuto reklamace