Whirlpool AKT 360/IX


Sklokeramická varná deska, Počet hořáků/varných zón: 2, Celkový příkon desky: 3,5 kW, Výška: 52 cm, Šířka: 28,8 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 4 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická domino varná deska Whirlpool AKT 360/IX provedení černé s nerezovým rámečkem svou jednoduchostí uspokojí každého nenáročného uživatele. Disponuje 2 zónami s mechanickým ovládáním pomocí knoflíků. Ukazatel zbytkového tepla určitě oceníte a pomocí něj víte, která zóna je ještě horká. Sklokeramický povrch se velmi snadno čistí, stačí ho otřít a varná deska je opět čistá, bez námahy a pohodlně.

Domino varné desky

Desky Domino nabízejí flexibilitu při vaření a jsou vhodné například do domácností s menší kuchyní nebo pro kombinaci s plynovou či indukční varnou deskou. Samostaně zabudovaná varná deska Whirlpool AKT 360/IX bude pro vás ideální. V černém provedení se sklokeramickou plochou určitě zapadne do vaší kuchyně.

Praktické a pohodlné ovládání

Ovládání varné desky je velmi jednoduché a pohodlné. Prostřednictvím knoflíků je regulace výkonu jednotlivých zón velmi jednoduchá a navíc intuitivní.

Ochrana před popálením

Velmi důležitou a praktickou funkcí je ukazatel zbytkového tepla, kterým vybrané domino varné desky disponují. Ukazatel zbytkového tepla vám signanlizuje, na jakou plotýnku si máte dát pozor.

  • Přední zóna 14,5 cm - 1 500 W
  • Zadní zóna 18 cm - 2 000 W

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 28.8 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Sklokeramické

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool AKT 360/IX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno