Whirlpool AKR 860 IX

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 979,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěný odsavač par Whirlpool AKR 860 IX v nerezovém provedení je vybaven jedním motorem, který zaručeně odsaje nepříjemný pach z vaší kuchyně. Maximální rychlost odsávání dosahuje 603 m³/h. a maximální hlučnost dosahuje 70 dB. Navíc nabízí dostatečné osvětlení vaší varné desky a to za pomoci LED žárovek. Odsavač je možné použít pro odtah i recirkulaci (po zakoupení vhodného uhlíkového filtru). Ovládání je za pomoci tlačítek. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Elica HIDDEN IXGL A/60, zabudovateľný odsávač pár

Elica HIDDEN IXGL A/60, zabudovateľný odsávač pár

13 990 Kč

K odeslání 1 ks

Vestavný odsavač par Elica HIDDEN IXGL A/60 je jedinečný model odsavače, který svým stylovým designem zalahodí oku nejedné moderní hospodyňky. Působivé použití nerezové oceli a bílého skla ve spojení…

 • Šířka: 60 cm
 • Maximální hlučnost: 65 db
 • Typ digestoře: odtah+recirkulace

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Vaření bez nepříjemností

Při vaření, pečení nebo grilování vzniká přebytek pár které zhoršují vaši práci v kuchyni a zaplňují celý prostor. Vestavěný odsavač par Whirlpool AKR 860 IX se postará o jejich rychlé odsátí a vy se budete moci věnovat vaření v příjemném prostředí. Díky jeho výkonu a rychlému odsávání se můžete najíst v čisté a svěží kuchyni, v níž se nebudou nacházet žádné nepříjemné zápachy. V odsavači je zabudovaný kvalitní motor, který zajišťuje výkon max. 603 m³/h za hodinu s hlučností 70 dB. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 70 cm nad plynovou varnou deskou. Oddavač par je zařazen do energetické třídy B, což zaručuje dostatečné výsledky odsávání.

Odsávání

ODsavač par se vyznačuje 4 rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 603 m³/h. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysáti všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Je vhodný k odsávání par do komína nebo pro odsávání zabezpečené recirkulací. V případě recirkulace, to znamená při používání uhlíkového filtru, se čistý vzduch vrátí zpět do místnosti. Uhlíkový filtr CHF 57 není součástí balení.

Obvodové odsávání

Perimeter je typ odsavače par s revolučním způsobem odsávání přes štěrbinu. Tento způsob odsávání zvyšuje účinnost o cca 10% v porovnání s odsavačem se stejným výkonem motoru při nižší hladině hluku o 7%. Zaručeně oceníte vysokou účinnost a stylové provedení.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Tukový filtr

Odsavač par je vybaven i kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 52,3 cm
 • Maximální hlučnost 70 db
 • Třída energ.účinnosti B
 • Typ digestoře odtah+recirkulace
 • Maximální výkon odsávání 603 m3
 • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 603 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 60 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 60 cm
Vhodný uhl. filtr: CHF 57
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 52,3 cm
Výška: 60 cm
Hloubka: 29 cm
Hmotnost: 8 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 70 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 65,1 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 857886001000

Všechny parametry

Recenze Whirlpool AKR 860 IX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool AKR 860 IX