Whrilpool AKR 750 G K

Nákupem získáte 37,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěný výsuvný odsavač par Whrilpool AKR 750 G K v šedém provedení je zařazen do energetické třídy D. Nabízí mechanické ovládání umístěné v předu s 3 stupni rychlosti. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s recirkulací. Maximální výkon odsávání dosahuje 304 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Whrilpool AKR 750 G K zpřehledňuje LED osvětlení 2 x 6 W. Odsavač par je vybaven hliníkovo-kazetovými tukovými filtrem, který se po znečištění dá snadno umýt a potom znovu použít. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux Série 300 EFP60460OX

Výsuvný odsavač par Electrolux Série 300 EFP60460OX disponuje elegantním nerezovým designem se šířkou 60 cm. Poskytuje jednoduše regulovatelné 3 stupně výkonu pro odstranění par vznikajících během…

  • Šířka: 59,8 cm
  • Maximální hlučnost: 67 db
  • Třída energ.účinnosti: A

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavače Whrilpool AKR 750 G K by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Pracuje s maximální hlučností 62 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Odsávání výparů

Vestavěný digestoř je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání. Maximální výkon odsávání dosahuje 304 m³/hod. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový, který pohlcuje pachy. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit uhlíkový filtr Whirlpool AKB 000/1 potřebné jsou 2 kusy. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy je dána četností jeho používání. Při normálním využívání 2 - 3 x týdně má tuto schopnost cca 3 - 4 měsíce.

Osvětlení

Dokonalý přehled o dění na varné desce při vaření máte zajištěn praktickým LED osvětlením. Osvětlení je dostatečné na to, abyste měli přehled o tom co se děje na varné ploše a abyste mohli připravované jídlo zkontrolovat.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 62 db
  • Třída energ.účinnosti D
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 304 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 304 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: AKB 000/1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 59,8 cm
Výška: 18 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 6 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 62 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 61,6 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 859991590680

Všechny parametry

Recenze Whrilpool AKR 750 G K

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whrilpool AKR 750 G K