Whirlpool AKR 749/1 WH


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 304 m3, Maximální hlučnost: 62 dB, Třída energetické účinnosti: D, Celková spotřeba: 62 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 18 cm, Šířka: 59,9 cm, Hloubka: 30 cm. Více info


Cena 3 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Výsuvný odsavač par Whirlpool AKR 749/1 WH v bílém barevném provedení je zařazen do energetické třídy D. Jeho šířka je 60 cm. Při odsávání pár máte na výběr 3 úrovně odsávání a maximální kapacita odsávání je 304 m³ / h. Montáž je možná s odtahem nebo recirkuáciou. Hladina hluku dosahuje na nejnižší úrovni 62 dB. Osvětlení pracovní plochy zabezpečují 2 halogenové žárovky. Odsavač je vhodný pro zabudování do kuchyňské linky.

 

 

 

Výsuvný odsavač par

Výsuvný vestavěný odsavač par Whirlpool AKR 749/1 WH přináší unikátní design spolu s mimořádným výkonem a zaručenými výsledky. Je navržen tak, aby zabíral co nejméně místa v kuchyni. Svým designem padne do většiny kuchyní. O šířce 60 cm je určen pro instalaci pod kuchyňskou skříňku, nad varnou desku. Spolehlivě odstraní páru a pachy vznikající při vaření.

Odtah nebo recirkulace

Výsuvný digestoř poskytuje provoz odtahem vzduchu do komína nebo recirkulací. Recirkulace je možná, jen když je vložen uhlíkový filtr Wpro AKB000/1 (není součástí balení). Digestoř je vybaven třemi stupni výkonu pro osávanie páry a pachů vznikajících při vaření. Maximální výkon je 304 m³/h. Navzdory mimořádnému výkonu pracuje odsavač příjemně potichu s maximální hlučností 62 dB, což oceníte nejen vy, ale i ostatní členové domácnosti.

Osvětlení

Dokonalý přehled o dění na varné desce při vaření máte zajištěn praktickým halogenovým osvětlením. Osvětlení je dostatečné na to, abyste měli přehled o tom co se děje na varné ploše a abyste mohli připravované jídlo zkontrolovat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.9 cm
Maximální hlučnost 62 db
Třída energ.účinnosti D
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 304 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Whirlpool AKR 749/1 WH

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

JUDr. Dalimil

9. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Slušný výkon
  • Hezky vypadá
  • Při vysunutí se v zapnutému stavu aktivuje pouze větrák a ne světlo. To se musí vždy zapnout nebo vypnout ručně.

Martina

3. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí