Whirlpool AKR 749/1 WH


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 336 m3, Maximální hlučnost: 65 dB, Třída energetické účinnosti: D, Celková spotřeba: 127 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 18 cm, Šířka: 59,9 cm, Hloubka: 30 cm. Více info


Cena 3 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 40 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výsuvný odsavač par Whirlpool AKR 749/1 WH v bílém barevném provedení je zařazen do energetické třídy D. Jeho šířka je 60 cm. Při odsávání pár máte na výběr 3 úrovně odsávání a maximální kapacita odsávání je 371 m³ / h. Montáž je možná s odtahem nebo recirkuáciou. Hladina hluku dosahuje na nejnižší úrovni 65 dB. Příkon motoru v odsavači je 130 W. Osvětlení pracovní plochy zabezpečují 2 halogenové žárovky. Odsavač je vhodný pro zabudování do kuchyňské linky.

 

 

 

Výsuvný odsavač par

Výsuvný vestavěný odsavač par Whirlpool AKR 749/1 WH přináší unikátní design spolu s mimořádným výkonem a zaručenými výsledky. Je navržen tak, aby zabíral co nejméně místa v kuchyni. Svým designem padne do většiny kuchyní. O šířce 60 cm je určen pro instalaci pod kuchyňskou skříňku, nad varnou desku. Spolehlivě odstraní páru a pachy vznikající při vaření.

Odtah nebo recirkulace

Výsuvný digestoř poskytuje provoz odtahem vzduchu do komína nebo recirkulací. Recirkulace je možná, jen když je vložen uhlíkový filtr Wpro AKB000/1 (není součástí balení). Digestoř je vybaven třemi stupni výkonu pro osávanie páry a pachů vznikajících při vaření. Maximální výkon je 371 m³/h. Navzdory mimořádnému výkonu pracuje odsavač příjemně potichu s maximální hlučností 65 dB, což oceníte nejen vy, ale i ostatní členové domácnosti.

Osvětlení

Dokonalý přehled o dění na varné desce při vaření máte zajištěn praktickým halogenovým osvětlením. Osvětlení je dostatečné na to, abyste měli přehled o tom co se děje na varné ploše a abyste mohli připravované jídlo zkontrolovat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.9 cm
Maximální hlučnost 65 db
Třída energ.účinnosti D
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 336 m3
Počet motorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool AKR 749/1 WH

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi