Whirlpool AKR 749/1 NB

Nákupem získáte 37,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Výsuvný odsavač par Whirlpool AKR 749/1 NB disponuje elegantním designem s šířkou 60 cm v černé barvě. Poskytuje 3 stupně výkonu pro odstranění par vznikajících během vaření a zabrání jejich šíření do dalších obytných prostor vašeho bytu. Výsuvný odsavač zajišťuje odsávání s max. výkonem 304 m³/hod. Odsavač par je vybaven hliníkovo-kazetovým tukovým filtrem, který se po znečištění dá snadno umýt a potom znovu použít. Výsledkem je optimální výkonnost a čistota v kuchyni. Je vybaven LED osvětlením, které zajistí optimální osvětlení vašeho prostoru při vaření. Pokud nemáte možnost přímého odtahu, je možné použít uhlíkový filtr, který zajistí recirkulaci. Uhlíkový filtr absorbuje výpary a částečně i kouř a následně se čistý vzduch vrací zpět do místnosti. Tento typ filtru není ve výbavě, je nutné si jej zakoupit. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux Série 300 EFP60460OX

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux Série 300 EFP60460OX

Výsuvný odsavač par Electrolux Série 300 EFP60460OX disponuje elegantním nerezovým designem se šířkou 60 cm. Poskytuje jednoduše regulovatelné 3 stupně výkonu pro odstranění par vznikajících během…

  • Šířka: 59,8 cm
  • Maximální hlučnost: 67 db
  • Třída energ.účinnosti: A

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Whirlpool AKR 749/1 NB

Výsuvný odsavač Whirlpool AKR 749/1 NB par přináší unikátní design spolu s mimořádným výkonem a zaručenými výsledky. Je navržen tak, aby zabíral co nejméně místa v kuchyni. Svým designem padne do většiny kuchyní. V šířce 60 cm je určen pro instalaci pod kuchyňskou skříňku nebo nad varnou desku. Spolehlivě odstraní páru a pachy vznikající při vaření. Energetická třída D zajistí dostatečný výkon odsavače a šetrnou spotřebu energie.

Odtah nebo recirkulace

Výsuvný odsavač poskytuje provoz odtahem vzduchu do komína nebo recirkulací. Recirkulace je možná, jen když je vložen uhlíkový filtr Whirlpool AKB 000/1. Odsavač je vybaven třemi stupni výkonu pro odtah páry a pachů vznikajících při vaření. Maximální výkon je 304 m³/hod. Navzdory mimořádnému výkonu pracuje odsavač příjemně potichu (max. 62 db), což oceníte nejen vy, ale i ostatní členové domácnosti.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod digestoří i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Tukový filtr

Odsavač par je vybaven i 2 x kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,9 cm
  • Maximální hlučnost 62 db
  • Třída energ.účinnosti D
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 304 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 304 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: AKB 000/1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,9 cm
Výška: 18 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 6 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 62 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 61,6 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 859991551250

Všechny parametry

Recenze Whirlpool AKR 749/1 NB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool AKR 749/1 NB