Whirlpool AKR 504 IX

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 194,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Prostorový odsavač par Whirlpool AKR 504 IX v nerezovém provedení s designem Absolute má výkonný motor s kapacitou odsávání 581 m³/h, při intenzivním stupni 713 m³/h. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína nebo s recirkulací. Ovládání je dotykové s centrálním tlačítkem a umístěno je na předním panelu. Nabízí 3 + 1 stupeň rychlosti odsávání. Pracovní desku pod odsavačem osvětluje Led osvětlení pomocí 4 žárovek. Prostorový odsavač Whirlpool AKR 504 IX disponuje 3 hliníkovými tukovými filtry, které jsou omyvatelné. Maximální hlučnost dosahuje při intenzivním stupni odsávání 74 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Design Absolute

Prostorový odsavač Whirlpool AKR 504 IX má šířku 100 cm a nabízí elegantní nerezové provedení. Na předním panelu je umístěno praktické elektronické ovládání. Ve spodní části odsavače je umístěno osvětlení pomocí 4 LED žárovek, abyste měli vždy přehled o připravovaném jídle. Odsavač par je zařazen do energetické třídy B, což zaručuje velmi dobré výsledky odsávání. Výkon odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Vlastnosti

Prostorový odssavač poskytuje provoz odtahem vzduchu do komína nebo recirkulací. Je vybaven třemi standardními stupni výkonu pro dokonalé odstranění páry a pachů z prostoru kuchyně a 1 intenzivním stupněm. Výkon pro jednotlivé stupně při odtahu do komína je od 304 - 581 m³/h. (při intenzivním stupni odsávání 713 m³/h.). Odsavač par dosahuje maximální provozní hlučnosti v rozmezí 52 - 74 dB (při intenzivním stupni odsávání) v závislosti na zvoleném rychlostním stupni. V případě, pokud nemáte možnost připojit odsavač do komína, využijte možnosti systému recirkulace. Stačí si dokoupit uhlíkový filtr Wpro CHF 15/1 a můžete spotřebič používat.

Intenzivní odsávání

Funkce Booster - intenzivní stupeň odsávání umožňuje zvýšený výkon odsávání v případě, že je to nutné. Ideální je pro využití v případě, že se vám pokrm připálí nebo má intenzivní vůni. Vzduch je vyčištěn rychlejší, díky čemuž ušetříte čas i energii. Při aktivaci této funkce se odsavač na nezbytný čas přepne na maximální výkon a následně se vrátí na naposledy použitý stupeň odsávání.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Tukové filtry

Odsavač par má k dispozici 3 hliníkové tukové filtry pro zachytávání tukových částic z vaření. Tento tukový filtr má téměř neomezenou životnost a velmi jednoduše ho vytáhnete a umyjete v myčce nádobí. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 74 db
  • Třída energ.účinnosti B
  • Maximální výkon odsávání 713 m3

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 713 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 56 cm
Výška komínu (max.): 56 cm
Vhodný uhl. filtr: CHF 15/1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 100 cm
Výška: 77,2 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 30,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 83,4 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 3

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 857850401000

Všechny parametry

Recenze Whirlpool AKR 504 IX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool AKR 504 IX