Whirlpool AKR 441/1 NB

Závěsný odsavač par Whirlpool AKR 441/1 NB v černém vyhotovení v šířce 60 cm. Oceníte jednoduché posuvné ovládání ve třech úrovních výkonu motoru. Pro vaše pohodlí při vaření je k dispozici úsporné osvětlení. Maximální odtah 254 m³/hod. a hlučnost odsávání je 65 dB. Můžete si zvolit odtah do komína s průměrem 120 mm nebo možnost recirkulace zakoupením uhlíkového filtru. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Podskříňkový odsavač par

Při vaření, pečení nebo grilování vzniká přebytek pár které zhoršují vaši práci v kuchyni a zaplňují celý prostor. Digestoř se postará o jejich rychlé odsátí a vy se budete moci věnovat vaření v příjemném prostředí. Díky jeho výkonu a rychlému odsávání se můžete najíst v čisté a svěží kuchyni, v níž se nebudou nacházet žádné nepříjemné zápachy. Praktický podskříňkové digestoř Whirlpool AKR 441/1 NB je vyhotoven v černém provedení a má šířku 60 cm. Svým designem se hodí do každé kuchyně. Je vhodný na odsávání par s odtahem nebo s preváczkou recirkulace. Energetická třída D zajistí dostatečný výkon odsavače a šetrnou spotřebu energie.

Nastavení odsavače par

Výkon odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 60 cm nad elektrickou varnou deskou a 70 cm nad plynovou varnou deskou. Výkonný odsavač par Whirlpool se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 254 m³ / hod. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysáti všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Hlučnost v rozsahu od 62 do 65 decibelů.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod digestoří i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Tukový filtr

Odsavač par je vybaven i kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Provozní způsoby

S digestoří si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Ovládání spotřebiče je jednoduché a je zajištěno posuvným knoflíkem. Jeho instalace je jednoduchá pod závěsnou skříňku kuchyňské linky. Tím dosáhnete kompaktnější vzhled vaší kuchyně. Otvor pro odsávací trubku je nahoře a má průměr 120 mm. Pro recirkulaci je nutné dokoupit uhlíkový filtr. V případě recirkulace, to znamená při používání uhlíkového filtru WPRO CHF 85/1 se čistý vzduch vrátí zpět do místnosti.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,9 cm
  • Maximální hlučnost 65 db
  • Třída energ.účinnosti D
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 254 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 254 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 60 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 70 cm
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: CHF 85/1
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,9 cm
Výška: 13 cm
Hloubka: 51,5 cm
Hmotnost: 6,35 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 72 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 859991551420

Všechny parametry

Recenze Whirlpool AKR 441/1 NB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool AKR 441/1 NB