Whirlpool AKR 037 G BL

Komínový odsavač par Whirlpool AKR 037 G BL v černém skleněném provedení se šířkou 60 cm. Má perimetrické odsávání, jde o typ odsavače par s revolučním způsobem odsávání přes štěrbinu. Tento způsob odsávání zvyšuje účinnost. Odsavač par Whirlpool AKR 037 G BL je vhodný pro provoz s odtahem do komína s průměrem odtahové trubky 150 mm nebo s provozem recirkulace. Nabízí velmi jednoduché mechanické ovládání, které se nachází pod čelní stranou. O kvalitně osvětlenou plochu pod digestoří se postará LED osvětlení. Maximální výkon odsávání dosahuje při intenzivním stupni 650 m³ / hod. Nabízí 3 nastavitelné stupně výkonu. Vybaven je i 1 hliníkovým tukovým filtrem. Maximální hlučnost se pohybuje v rozmezí 59 - 70 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Electrolux 700 SENSE Hob2Hood EFF60560OX

8 490 Kč

K odeslání

Komínový odsavač par Electrolux 700 SENSE Hob2Hood EFF60560OX je vyroben v moderním provedení a patří do energetické třídy účinnosti B. Zajišťuje profesionální výkon při odsávání nepříjemných výparů…

  • Šířka: 60 cm
  • Maximální hlučnost: 57 db
  • Maximální výkon odsávání: 600 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Whirlpool AKR 037 G BL by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 70 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 550 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 70 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.  Odsavač par je zařazen do energetické třídy B, což zaručuje dostatečné výsledky odsávání.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2 x 2 W, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Wpro CHF 57. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

Obvodové odsávání

Perimeter je typ odsavače par s revolučním způsobem odsávání přes štěrbinu. Tento způsob odsávání zvyšuje účinnost o cca 10% v porovnání s odsavačem se stejným výkonem motoru při nižší hladině hluku o 7%. Zaručeně oceníte vysokou účinnost a stylové provedení.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Tukový filtr

Odsavač par je vybaven i kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 59 db
  • Maximální výkon odsávání 650 m3

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 650 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 55 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 70 cm
Výška komínu (min.): 27 cm
Výška komínu (max.): 71 cm
Vhodný uhl. filtr: CHF 57

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 71 cm
Hloubka: 32,6 cm
Hmotnost: 12 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 59 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 74 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 857803701000

Všechny parametry

Recenze Whirlpool AKR 037 G BL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool AKR 037 G BL