Western Digital My Passport SSD 256GB

Externí disk SSD Western Digital My Passport SSD v černošedé barvě je přenosný úložný prostor s rychlým přenosem. Podporuje ochranu heslem pomocí šifrování hardwaru, čímž pomáhá udržovat váš obsah v bezpečí. Ve výbavě má Plug and Play, software pro zálohu WD Backup a bezpečnostní software WD Security. K dispozici má port USB-C pro rychlý přenos dat mezi zařízeními. Jeho pevný konstrukce je odolná vůči nárazům, chladu a navíc i pěkně vypadá. SSD disk poskytuje kapacitu 1TB. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 41 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Rychlé zařízení

Western Digital My Passport SSD je nejrychlejší disk My Passport s rychlostí až 515 MB/s a ​​to i díky portu USB Type-C na rychlý pro nos dat. Jeho rychlost přináší skvělý výkon, který vám pomůže spustit virtuální počítač na vašem zařízení.

Šifrování hardwaru

Ukládejte váš rostoucí obsah do zařízení Western Digital My Passport SSD, abyste zmenšili objem vnitřního úložného prostoru vašeho PC. Můžete nastavit heslo, které vám pomůže udržet disk chráněným. Vestavěné 256-bitové AES hardwarové šifrování se softwarem WD Security se postarají o vaše citlivé a důležitá data.

Připojení disku

Externí disk SSD Western Digital My Passport SSD byl vytvořen pro počítač Mac nebo i Windows. Je kompatibilní s USB porty Type-C a USB Type-A. Je připraven k dosažení rychlosti až 515MB/s. Také rozhraní USB 3.1 Gen 2, USB 3.0, 2.0 a USB-A jsou plně kompatibilní.

Automatické zálohování

V SSD disku je zahrnut také software WD Backup, který usnadňuje automatické zálohování souborů s vysokou kapacitou na jednotce nebo na účtu cloud služby Dropbox. Nastavte to a klidně můžete zapomenout na pravidelné zálohování dat. Disk je kompatibilní i s Apple Time Machine, no vyžaduje formátování.

Spolehlivé použití

Design externího SSD disku byl zkonstruován tak, aby vydržel pád až z 1,9 metru. Jeho konstrukce je vyrobena od základů odolnými součástmi, aby byly kvalitní uvnitř i venku. Poskytne vám spolehlivý výkon a je připraven k použití mimo krabice. Ať už zálohujete pracovní dokumenty nebo ukládáte velké mediální soubory, jednoduše ho zapojíte a začnete okamžitě používat.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 256 GB
  • Velikost disku 2.5

Další vlastnosti

Značka: Western digital

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 45 mm
Výška: 10 mm
Hmotnosť: 0,126 g
Hloubka: 90 mm

Obsah balení

Obsah balení: průvodce

Datové uložiště

? Kapacita: 256 GB
Rozhraní disku: USB 3.1
Velikost disku: 2.5

Ostatní

Kód produktu: WDBK3E2560PSL-WESN

Všechny parametry

Recenze Western Digital My Passport SSD 256GB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Western Digital My Passport SSD 256GB