Western Digital My Cloud Home Duo 8TB

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 99,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

NAS systém WESTERN DIGITAL MyCloud HOME DUO představuje jedno z ústředních míst na ukládání celého obsahu. Jeho nastavení je rychlé a snadné prostřednictvím telefonu. Můžete využít i vzdálený přístup přes aplikaci My Cloud Home. Disponuje 2x portem USB na import pro připojení externích USB jednotek. Umožní vám snadno najít obsah pomocí vyhledávání. Obsah můžete jednoduše sdílet s rodinou a přáteli. Pro uložení dat disponuje kapacitou 8TB, což poslouží pro zálohování dat pro všechny vaše počítače s OS Windows i Mac. V elegantním bílo-stříbrném designu a kompaktních rozměrech skvěle zapadne do interiéru. Zařízení tvoří 2 pevné disky. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Jedno centrální místo

Dostatek místa na uchování fotografií, videí a souborů ze všech telefonů, tabulek, počítačů a externích úložných zařízení na jednom místě doma. Jednoduše WESTERN DIGITAL MyCloud HOME zapojíte do směrovače s Wi-Fi připojením a použijte váš smartphone na nastavení. Není potřeba žádný počítač a nevyžaduje žádný měsíční poplatek. Umožní vám jednoduše uložit, uspořádat a ovládat celý svůj digitální obsah na jednom centrálním místě a bezdrátově ho získat odkudkoliv.

Soukromí a ochrana

Využijte možnost individuálního soukromého prostoru pro každého uživatele. Pozvěte rodinu a přátele na vytvoření samostatných účtů. Každá pozvaná osoba si může vytvořit vlastní soukromý prostor, na kterém má jen určitý přístup. Můžete spravovat, přistupovat a sdílet svůj obsah dle vlastního uvážení. Pomozte zajistit váš obsah před zvědavýma očima nastavením jedinečného hesla pro vás účet My Cloud Home spolu s přístupovým kódem a dotykovým ID pro mobilní aplikaci My Cloud Home.

Záloha dat

V datovém úložišti NAS WESTERN DIGITAL MyCloud HOME DUO se nacházejí dva pevné disky, které poskytují kapacitu 8TB pro všechny vaše data. Zařízení má obrovskou kapacitu a jednoduše ho zapojíte do sítě. Můžete bezdrátově zálohovat každý počítač doma na jednom centrálně místě. Funguje bez problémů se softwarem Windows Backup a Time Machine. Udržujte své oblíbené složky z počítače v nepřetržité synchornizaci se zařízením My Cloud Home. Systém je vybaven dvojicí pevných disků a je nastaven pro režim Zrcadlení (RAID 1), takže všechny vaše fotografie, videa, soubory jsou uloženy na jednom disku a automaticky se duplikují na druhou jednotku.

Jen jedno úložiště

Uložte vše na jedno místo, dokonce i váš obsah ve vašich oblíbených cloudových účtech. Fotografie, videa a soubory z vašich cloudových úložišť se automaticky převezmou do zařízení My Cloud Home včetně Dropboxu, Box, Disk Google, Facebook a další.

Snadný přístup a vyhledávání

Rychlé vyhledávání fotografií, hudby a jiných dokumentů pomocí prohledávaného vyhledávání si užijete díky aplikaci My Cloud Home pro mobilní i desktopové aplikace nebo na MyCloud.com. Všechny soubory budete mít stále na dosah kdekoliv a na libovolném zařízení pomocí této aplikace. Můžete předat, přistupovat i sdílet své oblíbené vzpomínky a sdílet videa uložená na vašem zařízení WESTERN DIGITAL MyCloud HOME DUO kdekoliv máte internetové připojení.,

Design

Datové úložiště NAS WESTERN DIGITAL MyCloud HOME DUO vás ohromí nejen svými funkcemi a kapacitou ale také designem. V bílo stříbrné barvě působí elegantně a sofistikovaně. Skvěle vynikne na každém pracovním stole a vytvoří stylový doplněk do vašeho interiéru. Kompaktní rozměry nezabírají mnoho místa. Povrchová úprava na stříbrné části zvýrazňuje tvar a velikost celého zařízení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Frekvence procesoru 1,4 GHz
  • Počet pozic pro disk 2
  • Počet disků 2
  • Velikost disku 3.5
  • Podporovaný RAID RAID 1

Další vlastnosti

Značka: Western digital
Počet disků: 2
Podporovaný RAID: RAID 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá, stříbrná
Šírka: 102 mm
Výška: 179 mm
Hloubka: 160 cm
Hmotnosť: 2,29 Kg

Procesor

? Frekvence procesoru: 1,4 GHz
Verze procesoru: Realtek RTD1296PB-CG 1.4Ghz A53 Quad Core

Konektivita

? Počet USB 3.0 portů: 2
LAN: 1

Datové uložiště

Rozhraní disku: USB 3.0, LAN
Počet pozic pro disk: 2
Rychlost čtení: 1 Mb/s.
Velikost disku: 3.5

Ostatní

Kód produktu: WDBMUT0080JWT-EESN

Všechny parametry

Recenze Western Digital My Cloud Home Duo 8TB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Western Digital My Cloud Home Duo 8TB