WD My Passport Ultra 2TB USB-C/USB 3.0 stříbrný

Externí HDD disk WD My Passport Ultra ve stříbrné barvě disponuje kapacitou 2 TB. Pro připojení poslouží kabel s rozhraním USB typ C, které je díky přibalené redukci zpětně kompatibilní s portem USB 3.0 typ A. Disk nabídne spolu s 256bitovým AES hardwarovým šifrováním také možnost ochrany heslem, automatického zálohování a zálohování ze sociálních sítí a cloudu. Pro správu dat a konfiguraci disku je k dispozici software WD Backup. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 17 %

Popis produktu

Jednoduché zálohování dat

Přenosný HDD disk WD My Passport Ultra s kapacitou 2 TB nabídne jednoduchý způsob, jak rozšířit úložiště vašeho zařízení a zálohovat vaše data. Díky technologii plug-and-play a 256bitovému AES hardwarovému šifrování je připraven k okamžitému a bezpečnému používání.

Připojení

Disk je vybaven kabelem s rozhraním USB typu C, který zajistí spolehlivý a rychlý přenos dat. V balení se nachází také USB 3.0 typu A redukce, která umožní zpětnou kompatibilitu se zařízeními s tímto rozhraním.

Elegantní design

Zařízení se pyšní moderním designem ve stříbrné barvě, který v sobě spojuje odolný eloxovaný kov s minimalistickou texturou. Tak bude odpovídat vašemu osobnímu stylu.

WD Discovery

Pro základní konfiguraci disku, správu a zálohování dat poslouží software WD Discovery. Součástí softwaru je i software WD Backup, který nabídne možnost jednoduchého zálohování vašich fotografií, videí a dokumentů na HDD disk My Passport Ultra. Stačí připojit disk a nastavit hodinový, denní nebo měsíční plán zálohování. Software WD Discovery také umožní importovat obsah z oblíbených sociálních sítí a cloudových služeb, jako je Facebook, Dropbox či Google Drive.

Obsah balení: přenosný HDD disk, kabel USB-C s adaptérem USB 3.0, software WD Discovery pro WD Backup a WD Drive Utilities, průvodce rychlou instalací

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 2000 GB
  • Ukládací médium HDD
  • Velikost disku 2.5

Další vlastnosti

Značka: Western digital

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 81,6 mm
Výška: 20,96 mm
Hmotnosť: 230 g
Hloubka: 110 mm

Datové uložiště

? Kapacita: 2000 GB
? Ukládací médium: HDD
Rychlost otáček HDD: 5400 ot./min.
Rozhraní disku: USB 3.0
Velikost disku: 2.5
Použití: externí

Ostatní

Kód produktu: WDBC3C0020BSL-WESN

Všechny parametry

Recenze WD My Passport Ultra 2TB USB-C/USB 3.0 stříbrný

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k WD My Passport Ultra 2TB USB-C/USB 3.0 stříbrný