WD My Passport Ultra 1TB USB-C/USB 3.0 stříbrný

Sleva 9 %
Doprava zdarma

Kapacita: 1000 GB, Ukládací médium: HDD, Velikost disku: 2.5 Palec,


Cena 1 999 Kč

Sleva 9% z původní cena: 2 199 Kč Zobraziť nápovědu

19,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Externí HDD disk WD My Passport Ultra ve stříbrné barvě disponuje kapacitou 1 TB. Pro připojení poslouží kabel s rozhraním USB typ C, které je díky přibalené redukci zpětně kompatibilní s portem USB 3.0 typ A. Disk nabídne spolu s 256bitovým AES hardwarovým šifrováním také možnost ochrany heslem, automatického zálohování a zálohování ze sociálních sítí a cloudu. Pro správu dat a konfiguraci disku je k dispozici software WD Backup.

Jednoduché zálohování dat

Přenosný HDD disk WD My Passport Ultra s kapacitou 1 TB nabídne jednoduchý způsob, jak rozšířit úložiště vašeho zařízení a zálohovat vaše data. Díky technologii plug-and-play a 256bitovému AES hardwarovému šifrování je připraven k okamžitému a bezpečnému používání.

Připojení

Disk je vybaven kabelem s rozhraním USB typu C, který zajistí spolehlivý a rychlý přenos dat. V balení se nachází také USB 3.0 typu A redukce, která umožní zpětnou kompatibilitu se zařízeními s tímto rozhraním.

Elegantní design

Zařízení se pyšní moderním designem ve stříbrné barvě, který v sobě spojuje odolný eloxovaný kov s minimalistickou texturou. Tak bude odpovídat vašemu osobnímu stylu.

WD Discovery

Pro základní konfiguraci disku, správu a zálohování dat poslouží software WD Discovery. Součástí softwaru je i software WD Backup, který nabídne možnost jednoduchého zálohování vašich fotografií, videí a dokumentů na HDD disk My Passport Ultra. Stačí připojit disk a nastavit hodinový, denní nebo měsíční plán zálohování. Software WD Discovery také umožní importovat obsah z oblíbených sociálních sítí a cloudových služeb, jako je Facebook, Dropbox či Google Drive.

Obsah balení: přenosný HDD disk, kabel USB-C s adaptérem USB 3.0, software WD Discovery pro WD Backup a WD Drive Utilities, průvodce rychlou instalací

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita 1000 GB
Ukládací médium HDD
Velikost disku 2.5 Palec

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí WD My Passport Ultra 1TB USB-C/USB 3.0 stříbrný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno