WD My Book 12TB

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 949,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Externí HDD disk Western Digital My Book v černé barvě s kapacitou 12TB poskytne dostatek místa pro vaše soubory. Je vybaven rozhraním USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0), které je zárukou rychlého přenosu dat. Váš obsah zůstane chráněný díky spolupráci softwaru WD Security s vestavěným 256-bitovým hardwarovým šifrováním AES. Disk je formátován na systém exFAT a je kompatibilní s OS Windows i Mac. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Dostatek místa

Důvěryhodný a kompaktní pevný disk nabízí vysoký výkon a kapacitu až 12 TB. Zajistí tak dostatek místa pro všechny vaše soubory. Rozměr disku tvoří 3,5" palců a podporuje rozhraní USB 3.0, ale také rozhraní USB 2.0. Pro rychlé použití je úložiště připraveno k použití ihned po vybalení.

WD Backup

WD Backup je software, kterým je pevný disk vybaven. Slouží na automatické zálohování vašich souborů jako fotografií, hudby či dokumentů ze svého systému na disk My Passport. Zálohování si nastavíte jednoduchým zadáním času a frekvence.

256 - bitové šifrování

Váš obsah zůstane chráněn i díky spolupráci softwaru WD Security s vestavěným 256-bitovým hardwarovým šifrováním AES. V případě ztráty bude váš pevný disk chráněn heslem, které si můžete jednoduše nastavit.

Kompatibilita

Tento stolní pevný disk je také plně kompatibilní se softwarem Apple Time Machine. Pevný disk pro stolní počítače My Book také skvěle funguje se softwarem Acronis® True Image ™ WD Edition pro plánování kompletních záloh systému. Stolní úložiště My Book vám umožní ukládat obrovské množství fotografií, videí a dokumentů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 12000 GB
  • Ukládací médium HDD
  • Velikost disku 3.5

Další vlastnosti

Značka: Western digital

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 49 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 970 g
Hloubka: 139 mm

Datové uložiště

? Kapacita: 12000 GB
? Ukládací médium: HDD
Rozhraní disku: USB 3.0, USB 2.0
Velikost disku: 3.5
Použití: externí

Ostatní

Kód produktu: WDBBGB0120HBK-EESN

Všechny parametry

Recenze WD My Book 12TB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k WD My Book 12TB