WD My Book 12 TB

Doprava zdarma

Kapacita: 12000 GB, Ukládací médium: HDD, Velikost disku: 3.5 Palec,


Cena 10 990 Kč

109,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Popis produktu

Externí HDD disk Western Digital My Book v černé barvě s kapacitou 12 TB poskytne dostatek místa pro vaše soubory. Je vybaven rozhraním USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0), které je zárukou rychlého přenosu dat. Váš obsah zůstane chráněný díky spolupráci softwaru WD Security s vestavěným 256bitovým hardwarovým šifrováním AES. Disk je formátován na systém exFAT a je kompatibilní s OS Windows i Mac.

Dostatek místa

Důvěryhodný a kompaktní pevný disk nabízí vysoký výkon a kapacitu až 12 TB. Zajistí tak dostatek místa pro všechny vaše soubory. Rozměr disku tvoří 3,5" palců a podporuje rozhraní USB 3.0, ale také rozhraní USB 2.0. Pro rychlé použití je úložiště připraveno k použití ihned po vybalení.

WD Backup

WD Backup je software, kterým je pevný disk vybaven. Slouží pro automatické zálohování vašich souborů, jako jsou fotografie, hudba či dokumenty ze systému na disk My Passport. Zálohování si nastavíte jednoduchým zadáním času a frekvence.

256bitové šifrování

Váš obsah zůstane chráněn i díky spolupráci softwaru WD Security s vestavným 256bitovým hardwarovým šifrováním AES. V případě ztráty bude váš pevný disk chráněn heslem, které si můžete jednoduše nastavit.

Kompatibilita

Tento stolní pevný disk je také plně kompatibilní se softwarem Apple Time Machine. Pevný disk pro stolní počítače My Book také skvěle funguje se softwarem Acronis® True Image™ WD Edition, pro plánování kompletních záloh systému. Stolní úložiště My Book vám umožní ukládat obrovské množství fotografií, videí a dokumentů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita 12000 GB
Ukládací médium HDD
Velikost disku 3.5 Palec

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí WD My Book 12 TB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno