Watch Dogs Legion PS4 hra

Popis produktu

Akční hra Watch Dogs Legion určená pro herní konzoli PlayStation 4 je dodávána na Blu-ray disku a má anglickou lokalizaci. Nabídne obrovský otevřený městský svět, nový systém boje zblízka i množství zbraní a schopností. Hrát můžete za jakéhokoliv člověka, kterého naverbujete v ulicích Londýna. Každá postava disponuje vlastním příběhem, osobností a souborem dovedností. Nechybí ani možnost spojit síly se 3 přáteli, takže snadno zvládnete i náročné mise.

Vezměte si Londýn zpět

Hra Watch Dogs Legion disponuje obrovským otevřeným městským světem, který můžete prozkoumávat a navštívit mnoho londýnských památek. K dispozici budete mít nový systém boje zblízka i širokou škálu zbraní a schopností. Dávejte si však pozor, protože způsob, jakým přistoupíte k plnění misí, bude mít reálné důsledky.

Hrajte za kohokoliv

Po městě se pohybuje množství různých typů lidí. Každý z nich má svůj vlastní příběh, osobnost i soubor dovedností. Po naverbováni můžete mezi nimi libovolně přepínat a nasazovat je na konkrétní úkoly, abyste dosáhli optimálních výsledků.

Spolupracujte s přáteli

Vrátit Londýn zpět do rukou lidí nemusíte sami. Přeneste boj do online světa a spojte síly se třemi přáteli, kteří vám pomohou zvládnout kooperační mise nebo náročné úkoly.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma PS4
Typ hry Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Watch Dogs Legion PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno