Wacom One by Wacom M


Grafický tablet, Velikost aktivní plochy: 216x135", Citlivost přítlaku: 2048, Odchylka pera: 0,5 mm, Podporovaný OS: Windows 7, červená. Více info


Cena 1 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 14 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

11×

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

11 nákup

Zobrazit 11 recenzí

Popis produktu

Grafický tablet One by Wacom M v červeném provedení zadní strany vám umožní pomocí intuitivního pera kreslit a upravovat fotografie. Nabídne pracovní plochu o rozměrech 216 × 135 mm a rozlišení 2 540 LPI. Rozpozná až 2 048 úrovní přítlaku bezbateriového dotykového pera, které díky šířce hrotu 0,5 mm zajistí přesné snímání. K zařízením se tablet připojuje pomocí USB kabelu s délkou 1 m.

Digitální plátno pro práci i zábavu

Popusťte uzdu své kreativitě a malujte, kreslete a upravujte fotografie jednoduše s grafickým tabletem One by Wacom M. Aktivní plocha o rozměrech 216 × 135 mm poskytne dostatečný prostor pro editaci v grafických programech, přičemž rozlišení 2 540 LPI je zárukou vysoké přesnosti. Tablet v červeném provedení je kompaktní, vejde se do tašky a je snadno přenosný.

Pero vhodné pro leváky i praváky

Ergonomicky tvarované pero vám poskytne přirozený způsob kreslení a malování. Je bez baterie, takže je lehké a dokonale vyvážené. Výsledkem je stejný pocit jako při psaní klasickým perem na papír. Součástí tabletu je praktický držák, který poslouží pro odložení pera tehdy, když se nepoužívá.

Snadné nastavení

Práce s grafickým tabletem je rychlá a jednoduchá. Stačí připojit USB kabel k počítači či notebooku, nainstalovat ovladač a rázem jste připraveni pracovat na vašem tvůrčím projektu. Zařízení je kompatibilní s operačními systémy Windows 7 nebo novějším a macOS X 10.10 nebo novějším.

Obsah balení

 • Tablet One by Wacom M
 • Pero
 • USB kabel
 • Sada 3 náhradních hrotů
 • Nástroj pro výměnu hrotů
 • Quick Start Guide

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva červená

Hodnocení

4,9 / 5

11 recenzí Wacom One by Wacom M

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

29. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Celkem dobré, za málo peněz.


Galina

29. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Velka pracovna plocha
 • Barva
 • Nemaji

Dekuji


Adéla

10. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Pro občasnou PC grafiku je tablet za 1500 KČ bezkonkurenční. Pro začátečníky je dostačující, pro více náročné bych doporučila si připlatit za tablet s pen. Lze použít i místo myši. Dá se nastavit funkce dvou tlačítek u pera, což je skvělé (já mám fci zpět a zoom). Dále si můžete zvolit citlivost snímání, což se také hodí. Tablet mohu ostatním doporučit.
 • Zatím jsem na nic závažného nepřišla. Možná kabel pro připojení k ntb je hodně krátký, ale dá se vyměnit za jiný. Tlačítka u pera mohla být níž pro rychlejší práci, ale dá se na to zvyknout.

Za tak málo peněz nic lepšího neseženete. Je vhodný pro ty, co si chtějí zkusit kreslení v grafických programech a nechtějí zatím investovat do klasického tabletu s pen. Produkt mohu tedy doporučit.


Valentyna

27. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Krásná cena
 • Není co vytknout

Koupeno jako dárek pro dceru. Dcera byla nadšená.