Wacom Intuos Pro Paper M

11 790 Kč ? Ušetříte 7 % 10 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 099,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Špičkový profesionální grafický tablet WACOM Intuos Pro Paper Edition Medium s extrémně citlivým precizním perem WACOM Pro Pen 2. Nová technologie umožňuje kreslit skice dokonce i na připnutý papír, pŕičemž pero zaznamenává a ukládá každý pohyb do editovatelného souboru v paměti tabletu, se kterým je možno dál pracovat v počítači prostredníctvom Inkspace. Kompaktní elegantní design vám dovolí vzít ho se sebou kamkoliv. Takhle můžete kreslit i bez nutnosti být připojen k počítači. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 7 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Nová technologie, stará metoda

Intuos Pro Paper Edition Medium od společnosti WACOM v sobě kloubí přednosti moderního digitálního grafického tabletu s tradičním kreslením na běžný papír. K tabletu si pomocí klipu jednoduše připnete list papíru velikosti A5 a můžete kreslit. Pero Finetip Pen důkladně zaznamená každý tah a linii, a uloží je do souboru v paměti tabletu, který možno otevřít a upravovat ve vašem oblíbeném programu. Paměť tabletu pojme až 200 vícevrstvých a 1000 jednovrstvových kreseb.

Inkspace

Mějte nad svými prácemi absolutní kontrolu. Synchronizujte, přenášejte a exportuje vaše papírové skice v podobě souborů v tabletu do rastrových nebo vektorových grafických formátů, přeneste je přes USB do počítače a dál pracujte ve vašem oblíbeném programu. Synchronizujte práce napříč vícero zařízeními a sdílejte je se svými kolegy, klienty, přáteli a známými.

Wacom Pro Pen 2

Nové pero Wacom Pro Pen 2 vám přinese nevídanou přesnost, preciznost a pohodlí při kreslení v počítačových aplikacích. S až 8192 úrovněmi tlaku, přirozeným rozeznáváním sklonu, bez baterií či nutnosti nabíjení a okamžitým reakčním časem, s výjimečnou citlivostí zachytí i ten nejjemnější pohyb a umožní maximální koncentraci. Uvolněte se a naplno využívejte výhody nové úrovně digitálního kreslení.

Lehká přenosnosť a vysoká přizpůsobitelnost

Tablet velikosti Medium z prémiových materiálů, s kompaktním designem a nízkou hroubkou polehku vklouzne do vaší tašky či batohu, takže ho můžete vzít skutečně téměř kamkoliv. Aktivní plocha s rozlišením 5080 lpi má 224 x 148 mm, celkové rozměry činí 338 x 219 x 8 mm a tablet váži jen 700 gramů. Tlačítka ExpressKeys, Touch Ring, multidotyková gesta a boční tlačítka na Wacom Pro Pen 2 umožní vytvářet si vlastní skratky a dostat se ke svým oblíbeným funkcím jediným stisknutím nebo jednoduchým gestem.

Připojení a příslušenství

Váš WACOM Intuos Pro Pen Paper Edition Medium připojíte k PC i Mac prostřednictvím přibaleného USB kabelu nebo bezdrátového Bluetooth. V balení najdete pera Wacom Pro Pen 2 a Finetip Pen, stojan na pera se 6 standardními a 4 speciálními náhradními hroty, klip na papír, 10x A5 list papíru, jemný obal na příslušenství, 4 extra barevné kroužky pro pera, 3 inkoustové Finetip náplně, vzorkovnici textury listu a startovací návod.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Wacom

Ostatní

Kód produktu: PTH-660P

Recenze Wacom Intuos Pro Paper M

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Wacom Intuos Pro Paper M