Wacom Intuos Pro M

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 998,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Profesionální grafický tablet Intuos Pro M je v černém provedení. Toto zařízení ocení hlavně grafici a architekti, kteří potřebují kreslit s vysokou přesností. Ergonomický design zaručuje pohodlné používání pro praváky i leváky. Tablet disponuje dotykovým kruhem a 8-mi nastavitelnými tlačítky, které se nacházejí na boční straně. Aktivní plocha má velikost 224x148 mm. Na kreslení po aktivním povrchu se používá pero s vyměnitelnými hrotem. Stylus nabízí 2 programovatelná tlačítka. Připojení zajišťuje bezdrátové připojení Bluetooth i USB kabel v délce 2 m. Zařízení je kompatibilní s operačním systémem Windows a Mac. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Wacom Intuos Pro L

Wacom Intuos Pro L

13 989 Kč

K odeslání 1 ks

Profesionální grafický tablet Intuos Pro L je v černém provedení. Toto zařízení ocení hlavně grafici a architekti, kteří potřebují kreslit s vysokou přesností. Ergonomický design zaručuje pohodlné…

 • Barva: černá

Zobrazit produkt

Popis produktu

Provedení

Wacom Intuos Pro M v černém provedení se vyrábí z prvotřídních materiálů, jako je kompozitní pryskyřice z eloxovaného černého skla a sklolaminátu. Tablet má tloušťku pouze 8 mm a hmotnost 700 g. Největší část plochy tabletu zabírá aktivní oblast o rozměrech 224x148 mm, která dokáže zachytit až 8192 úrovní přítlaku. Zařízení disponuje dotykovým kruhem a 8-mi programovatelnými tlačítky.

Wacom Pro Pen 2

Wacom Pro Pen 2 je bezbateriové pero, které umožňuje pohodlné držení v pravé i levé ruce. Disponuje 2 programovatelnými tlačítky a vyměnitelnými hrotem. Stylus je dodáván spolu se stojanem, ve kterém se nacházejí náhradní hroty.

Multidotykové gesta

Zařízení disponuje multidotykový gesty. Pomocí nich si můžete projekt přibližovat, oddalovat, otáčet nebo jinak se po něm pohybovat. Gesta si můžete aktivovat pomocí posuvného tlačítka, které se nachází na boční straně tabletu.

Připojení

Tablet má několik možností připojení. Wacom Intuos Pro můžete připojit pomocí dodávaného USB kabelu v délce 2 m. V případě pokud nechcete, aby vám na pracovním stole zavazely kabely, můžete grafický tablet připojit pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.

Nastavení a služby

Pro správné fungování zařízení je nutné stáhnout ovladače a v případě připojení přes Bluetooth i spárování s počítačem. Po registraci získáte přístup ke službě Inkspace s 5 GB úložným prostorem. V ní si můžete své soubory dále upravovat a exportovat do formátu PSD, SVG, PNG, JPG i WILL.

Obsah balení:

 • Wacom Intuos Pro M tablet
 • Wacom Pro Pen 2
 • Stojan na pero s vyměnitelnými hroty
 • 4 barevné kruhy na pero
 • 2 m USB kabel
 • Instalační příručka
   

Parametry produktu

Základní parametry

 • Barva černá

Další vlastnosti

Značka: Wacom
Velikost plochy: 224 x 148

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 338 mm
Výška: 219 mm
Hmotnost: 700 g
Tloušťka: 8 mm

Obsah balení

Obsah balení: stojánek, kroužky

Baterie

Typ baterie: integrovaná

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 7, MAC OS X 10.10

Pero

Citlivost přítlaku: 8192 úrovní

Vstupní zařízení

Konfigurovatelné tlačítka: 8

Ostatní

Kód produktu: PTH-660

Všechny parametry

Recenze Wacom Intuos Pro M

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Wacom Intuos Pro M