Wacom Intuos Pro Creative Pen&Touch Tablet S

6 189 Kč ? 5 989 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 598,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Multidotykový tablet pro kreslení i psaní, Wacom Intuous Pro Creative Pen & Tocuh Tablet ve velikosti S, snadno přenesete kam budete potřebovat, což se vhodně kombinuje s jeho bezdrátovým připojením, se kterým můžete pracovat bez omezení. Všude máte s sebou jeho dotykové pero, které nabídne 2048 úrovní citlivosti a tak si můžete určovat tloušťku čáry nebo intenzitu vybarvování. Dotyková plocha poskytne snadnější ovládání s mutlidotykovými gesty, které si snadno osvojíte. Můžete si vytvořit i vlastní pro rychlý přístup. O ten se také postará jeho dotykový kroužek TouchRing a série tlačítek ExpressKeys, které si sami naprogramujete. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Psaní, kreslení i editace v jednom zařízení

Tablet s peremWacom Intuous Pro Creative Pen & Touch Tablet S poskytuje prostor pro vaši kreativní činnost, pokud potřebujete kreslit, vybarvovat, stínovat nebo jinak upravovat obrázky, ale přitom poskytne i možnost na zachycení vašich poznámek nebo nákresů. Kromě pera můžete použít dotykové ovládání pro některé činnosti a jeho výhodou je i rozsah intenzit přitlačení. Dostanete tak všestranné zařízení, které se skvěle hodí k vaší profesní činnosti.

Písanie, kreslenei aj editácia v jednom zariadení - Wacom Intuous Pro Creative Pen&Touch Tablet M

Provedení

Velikost Small tohoto zařízení poskytuje dostatek prostoru na to, abyste si na něm mohli vykonávat své činnosti s přehledem, ale přitom se stále snadno vejde do laptopové tašky. V černé barvě dostanete navíc i eleganci, se kterou se hodí všude.

Prevedenie - Wacom Intuous Pro Creative Pen&Touch Tablet M

Senzitivita

Zařízení vám nabízí několik nástavců na dotykové pero, se kterými budete provádět různé činnosti. Kromě toho vám nabídne až 2048 stupňů senzitivity, takže záleží i na tom, jak silně jím přitlačíte na plochu tabletu, od toho bude záviset tloušťka čáry nebo plocha, kterou najednou barvíte.

Senzitivita - Wacom Intuous Pro Creative Pen&Touch Tablet M

Dotykové ovládání

Multidotyková plocha na zařízení vám nabídne intuitivnější a přirozenější ovládání, se kterým zvýšíte svou efektivitu. Můžete díky němu pohodlně zoomovat, navigovat mezi jednotlivými programy nebo si zvolit vlastní vícedotykové zkratky pro rychlý přístup k aplikacím.

Dotykové ovládanie - Wacom Intuous Pro Creative Pen&Touch Tablet M

Zkratky

Na boku tabletu najdete 8 tlačítek ExpressKeys, u kterých si můžete sami vybrat, co budou provádět a takto si přizpůsobíte práci přesně tak, jak vám vyhovuje. Mezi nimi se nachází i dotykové kolečko TouchRing, jehož různými pohyby také dokážete získat přístup k různému softwaru podle svého výběru.

Bezdrátovost

Díky této funkci bude přenášení ještě snadnější a kreativnější, můžete ho přenášet kamkoliv vás napadne. K propojení s počítačem totiž nepotřebujete kabely, spojuje se bezdrátově a na jistý čas vám bude stačit pouze jeho plynulá obrazovka, protože výsledky můžete přenést i později, když se vám to bude hodit.

Bezdrôtovosť - Wacom Intuous Pro Creative Pen&Touch Tablet M

Parametry produktu

Základní parametry

  • Barva černá

Další vlastnosti

Značka: Wacom
Velikost plochy: 158x98

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 320 mm
Výška: 12 mm
Hmotnost: 660 g
Tloušťka: 208 mm

Obsah balení

Obsah balení: barevné identif. kroužky

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 8, Windows 7, MAC OS X, Windows vista

Pero

Citlivost přítlaku: 2048 úrovní

Ostatní

Kód produktu: PTH-451

Všechny parametry

Recenze Wacom Intuos Pro Creative Pen&Touch Tablet S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Wacom Intuos Pro Creative Pen&Touch Tablet S