Wacom Bamboo Folio S

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 369,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Grafický tablet WACOM Bamboo Folio S je vhodný pro kreativní lidi, který preferují práci s papírem a tužkou před skleněným povrchem tabletů. Podložka pod papírem slouží ke kopírování tahů pera během kreslení či psaní. Takto dostanete svůj výtvor ve fyzické i digitální formě. Rozměry tableta jsou přibližně A5 tedy 257 x 200 x 19 mm a velikost aktivní části tabletu je 140 × 216 mm. Pero pro práci s tabletem je ergonomické a mohou ho používat praváci i leváci. Pro ukládání vašich digitálních výtvorů si potřebujete jen stáhnout aplikaci Wacom Inkspace a spárovat zařízení s grafickým tabletem. Kompatibilní s Windows, Android, Apple. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

WACOM Bamboo Folio L, Grafický tablet

WACOM Bamboo Folio L, Grafický tablet

Grafický tablet WACOM Bamboo Folio L je vhodný pro kreativní lidi, který preferují práci s papírem a tužkou před skleněným povrchem tabletů. Podložka pod papírem slouží ke kopírování tahů pera během…

  • Barva: šedá

Zobrazit produkt

Popis produktu

Jednoduché používání

Pište nebo kreslete na jakýkoli papír a stisknutím tlačítka Převádět své náčrty či poznámky do digitální formy. Nebojte se, pokud nejste blízko svého mobilního zařízení, protože Bamboo Folio dokáže uložit až 100 stran a poslat je do vašeho zařízení, když bude zase nablízku.

Urychlete svůj pracovní postup

Pomocí aplikace Wacom Inkspace, Bluetooth a operačního systému, můžete organizovat, upravovat či sdílet vaši práci. K tomu ještě můžete kombinovat strany vašich poznámek ale i náčrtů či jen zvýrazňovat podstatné odstavce. Po synchronizaci aplikace s cloudovými úložišti, budete mít přístup ke svým výtvorům z každého zařízení.

Bamboo Paper

Skvělá aplikace, která promění vaše mobilní zařízení na papírový zápisník, je úžasný komponent k aplikací Wacom Inkspace. Bezproblémově si v ní můžete dále upravovat vaše digitální výtvory. Aplikace nabízí různé palety barev, nástroje pro úpravu a schopnost přidat různé poznámky nad obrázky nebo text. Bamboo Paper má integrovanou službu Inkspace cloud, která slouží k usnadnění sdílení kontentu.

Návrhářům vykouzlí úsměv na tváři

Pokud tvoření kreseb je vaší zálibou, Bamboo Folio bude právě pro vás. Vytvořte své náčrty pomocí kuličkového pera a použijte digitální tuš pro přidání barvy, poznámek, kontrastu a na zvýraznění určitých částí.

Obsah balení:

  • Bamboo Folio Small
  • Pero s jednou extra náplní
  • Papírový zápisník
  • Micro USB kabel
  • Manuál ke spuštění

Parametry produktu

Základní parametry

  • Barva šedá

Další vlastnosti

Značka: Wacom
Velikost plochy: 216 x 140

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 257 mm
Výška: 200 mm
Hmotnost: 460 g
Tloušťka: 19 mm

Obsah balení

Obsah balení: blok

Baterie

Typ baterie: integrovaná
Výdrž baterie: 8 hod.

Operační systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Pero

Citlivost přítlaku: 1024 úrovní

Vstupní zařízení

Konfigurovatelné tlačítka: 1

Ostatní

Kód produktu: CDS-610G

Všechny parametry

Recenze Wacom Bamboo Folio S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Wacom Bamboo Folio S