Výrobníky sody a příslušenství

Rychlá výroba sodovky téměř bez práce. Stačí k tomu výrobník sody, lahev s vodou, bombička s CO2, a budete-li chtít, tak i sirup přesně podle vaší chuti. Připravit si doma luxusní limonádu, se kterou zazáříte před každou návštěvou i před vlastní rodinou, ještě nebylo snazší.

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

červená
Barva

Zobrazujeme 1 výsledek Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

SodaStream Terra Red červený

SodaStream Terra Red červený

Výrobník sody, Materiál: plast, Barva: červená, Počet kusů v balení: 1, Výška: 44,2, Hloubka: 20,2 cm, Šířka: 20,3 cm


2 199 Kč

O kategorii

 Výrobník sody jako alternativa k plastovým lahvím

Máte rádi perlivé nápoje, ale tahat z obchodu domů celá balení perlivé vody vás opravdu nebaví? Pokud si rádi dáte samotnou osvěžující sodovku nebo skvělou limonádu nejrůznějších chutí, je na čase pořídit si výrobník sody.

Tento malý a elegantní pomocník vám připraví perlivou vodu během chvilky. Často oceníte i možnost nastavení stupně sycení, například u Sodastream výrobníku sody si můžete dopřát jemné, střední a silné. O tom, že může jít o perfektní designový doplněk, vás přesvědčí třeba AARKE Carbonator II v několika barevných provedeních.

Výrobník sody: Nezapomeňte na příslušenství

Aby byla příprava dokonalá, pořiďte si i nějakou tu náhradní lahev a CO2 bombičky. Víte, že s jednou bombičkou si připravíte až 80 litrů perlivé vody? Litr vás tak nevyjde ani na 3 Kč. Neoddiskutovatelná výhoda tkví i v tom, kolik plastů ušetříte s náhradními lahvemi. Jedna totiž vydrží i 3 roky, čímž ušetříte asi 2 500 plastových lahví nebo plechovek. Pro ekologicky smýšlející nutnost, pro ostatní dobrý pocit!

 Sirupy do výrobníků sody: Chutě, kterým neodoláte

Doba pokročila a výběr sirupů, z nichž si dokáže limonádu připravit i vaše ratolest, je skutečně pestrý. Vsaďte třeba na osvědčenou klasiku Sodastream Cola sirup 500 ml či její verzi bez cukru (Sodastream Cola Zero sirup 500 ml) nebo vyzkoušejte něco ne tak známého.

Milovníky tonicu určitě potěší Sodastream Tonik sirup 500 ml, vyznavače chutě zeleného čaje pak rozradostní Sodastream zelený čaj jahoda 500 ml. Příchutí je ovšem mnohem víc! Výrobce Sodastream samozřejmě myslí i na ty, kteří se vyhýbají cukru, a nezapomíná ani na děti se svou řadou Sodastream Kids.