Volanty a joysticky Zobrazit popis

Hraní závodních her je specifická hráčská disciplína, která může být ještě víc vzrušující, když si pořídíte pořádně nadupaný herní volant. Realistické provedení volantu a sada pedálů vás hravě přenesou do kabiny závodního auta. Jakmile začnete hrát s volantem, k hraní na klávesnici se už nevrátíte, to vám garantujeme.

Produkty

Herní volanty a joysticky: Dopřejte si intenzivní zážitek z hraní

Herní volanty posouvají herní zážitek na naprosto novou úroveň a umožňují ještě víc se ponořit do hraní závodních her. V nabídce herních volantů najdete volanty na PC i volanty na herní konzole.

Naprosto realistický zážitek ze závodního hraní přináší herní volanty s pedály, kde nechybí plyn, brzda ani spojka. Díky tlakovému nastavení pedálů si budete připadat jako skutečný závodník. Odpor jednotlivých pedálů můžete díky nastavení přizpůsobit svým požadavkům.

Herní volanty: Ty nejlepší nerozeznáte od auta

Herní volanty nabízí celou řadu vychytávek, které vám zpříjemní hraní. Prožitek ze hry ovlivní i rozsah otáčení volantu. Levnější volanty začínají na 180 stupních. Dražší a pořádně vymakané herní volanty pak nabízí úhel otočení od 270 do 900 stupňů.

Simulují tak otáčení volantem jako ve skutečném závodním autě. Při výběru volantu se zaměřte i na počet tlačítek a jejich zpracování. Tlačítka umožňují ve hře využívat další pokročilé funkce, které hra nabízí. Jejich zpracování pak ovlivňuje, jestli je nemůžete stisknout omylem třeba při zatáčení.