Virtuální realita Zobrazit popis

Virtuální realita posune vaše herní zážitky na novou úroveň. Brýle na virtuální realitu připojíte k PC, mobilu i herní konzoli. PlayStation VR nabízí ideální řešení virtuální reality společně s balíkem exkluzivních her. Kamery na virtuální realitu využijí outdoorový nadšenci, kteří chtějí natáčet 360° videa v rozlišení 4K.

Produkty

Virtuální realita: Všechno, co potřebujete k dokonalému (nejen) hernímu zážitku

Virtuální realita existuje už řadu let, ale teď je dostupnější než kdy dřív. PlayStation VR nabízí ideální domácí řešení virtuální reality. Ponořte se do hry díky dokonalému obrazu na 5,7" OLED obrazovce s parádním rozlišením 1 920 × 1 080 px.


Díky technologii prostorového zvuku 3D audio získáte intenzivní prožitek ze hry. Žádné okolní zvuky vás ze hry už nevyruší. Jakmile si nasadíte brýle na virtuální realitu, svět kolem přestává existovat.
Hry na virtuální realitu jsou interaktivní a okamžitě vás vtáhnou do děje.

Hry tak nebudete jen hrát, ale skutečně je prožijete. Virtuální realita pomocí herních ovladačů reaguje na váš pohyb a do hry zapojíte celé tělo.

Jaké hry zahrát ve virtuální realitě

Svou virtuální realitu otestuje především při hraní her. Hororová akční střílečka Until Dawn: Rush of Blood vám pořádně zvedne hladinu adrenalinu. Vyzkoušejte, jestli dokážete projít všemi strašidelnými levelyProjeďte se na virtuální dráze a vyhněte se všem děsivým překážkám, které na vás hra nachystá.

Otestujte svůj rytmus v hudební hře Beat Saber od českého studia Beat Games.

Snažte se nahrát co nejvyšší skóre a porovnejte své síly s přáteli. Jestli patříte mezi fanoušky závodních her, tak Gran Turismo ve VR si musíte zahrát. Vyzkoušíte několik závodních okruhů a svezete se až ve 140 sportovních autech.