Vinotéky, prosklené lednice, lednice do auta Zobrazit popis

Dnes nemusíte hloubit sklep, abyste dosáhli ideální skladovací teploty pro vaše vinařské poklady. Jednoduše si pořídíte domácí vinotéku. Při výletech do přírody už s sebou nemusíte tahat těžké konzervy, které vydrží prakticky každé počasí. Můžete si dopřát luxus cestovní lednice do auta a odvézt si čerstvé potraviny třeba na druhý konec světa.

Produkty

Vinotéky

Pokud jste milovníci jen červeného, nebo jen bílého vína, bohatě si vystačíte s jednozónovou vinotékou. Jestli ale dáváte přednost pestrosti a doma máte různé druhy vín, doporučujeme vám vinotéku s více teplotními zónami, kde si můžete nastavit odlišnou teplotu pro každou zónu. Podle toho, jak náruživým milovníkem vinného moku jste, si u nás můžete vybrat vinotéky s kapacitou od 7 až po 200 lahví.

Prosklené lednice

Prosklené lednice možná na první pohled více ocení restauratéři a majitelé nejrůznějších stravovacích provozů. Své uplatnění ale jistě najde i u početných rodin nebo dobrých přátel, kteří se rádi scházejí na oslavách a grilovačkách v domácím prostředí.

Lednice do auta

Nejen do auta, ale třeba i na chalupu nebo do kempu si můžete pořídit buď příruční lednici do auta s elektrickým chlazením, kterou je možné zapojit přímo do sítě nebo do autonabíječky. Pokud však potřebujete chlazení jen na krátkou dobu, můžete jako variantu zvolit levnější termotašky, které dokážou po určitou dobu udržet nižší teplotu u předem zchlazených nebo zmrazených potravin.