Vileda King black 20m černý

  • Sleva

Sušák na prádlo, Materiál: ocel, hliník, plast, Šířka: 57 cm, Výška: 106 cm, Hloubka: 7 cm, Hmotnost: 3050 g. Více info


Cena 999 Kč

Sleva 9 % z předcházející ceny: 1 099 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sušák na prádlo Vileda King black 20m je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Tento černý sušák na prádlo nabízí 20 metrů sušící plochy. Vyniká svou praktičností a jednoduchým designem.

Sušák na prádlo Vileda King black 20m

  • Sušák se sušící plochou 20 m poskytuje dostatek prostoru pro obsah dvou plně naložených praček. Díky silným hliníkovým drátům nedochází ke stlačení prádla a zkracuje se doba žehlení.
  • Ocelové nohy zajišťují větší stabilitu a pevnost; jejich pevné upevnění zabrání jakémukoli náhodnému zavření, a to i při přemístění sušáku.
  • Další prostor pro sušení je k dispozici díky malému držáku na oděvy, který umožňuje snadné a rychlé zavěšení ponožek nebo spodního prádla bez nutnosti použití kolíčků.
  • Snadno se zavírá, lze jej pohodlně zavřít a skladovat ve vodorovné poloze, čímž se šetří místo - také díky zámku křídel, který je ve složeném stavu drží na místě.
  • Robustní a stabilní díky mimořádně bezpečným a pevným nohám.
  • Rozměry v rozloženém stavu (š × h × v): 174 × 57 × 91 cm
  • Rozměry ve složeném stavu (š × h × v): 57 × 13 × 106 cm
  • Při sušení prádla lze sušák používat venku, ale doporučujeme jej skladovat v interiéru (v suchu a mimo dosah slunečního záření).

Praktický pomocník

Sušák na prádlo Vileda King black 20 m poskytuje dostatek prostoru pro sušení dvou plných dávek prádla najednou, zatímco silné hliníkové dráty zabraňují přilepení prádla a snižují potřebu žehlení. Ocelové nohy zajišťují stabilitu a odolnost, navíc mají držák na drobné předměty, jako jsou ponožky a spodní prádlo. Snadné použití, rychlé sestavení a nízká hmotnost pro snadnou přepravu a skladování.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál ocel, hliník, plast

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Vileda King black 20m černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi