Viking Smartech II QC 3.0, powerbanka pro notebooky

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Powerbanka s vysokou kapacitou

Powerbanka Viking Smartech II se vyznačuje odolným a lehkým provedením ze slitiny hliníku v šedé barvě. S velkou kapacitou až 40 000 mAh poslouží jako záložní zdroj pro nabíjení vašeho notebooku a ostatní kompatibilní elektroniky vždy, když to budete potřebovat, díky čemuž se stane ideálním pomocníkem na cestách. Moderní zařízení podporuje inteligentní detekci nabíjecího proudu a napětí i rychlé nabíjení s technologií Qualcomm QC 3.0 Technology.

Ochrana před poškozením

Aby bylo připojené zařízení i samotná powerbanka během nabíjení chráněna před možným poškozením ze strany sítě, byl Viking Smartech II vybaven 9 druhy elektronických ochranných systémů. Mezi tyto ochranné prvky patří ochrana proti přepětí, přebití a zkratu, nadproudová a tepelná ochrana, automatická kontrola nabíjecího proudu, či EMF ochrana. Tak si budete moci užívat nabíjení vašich zařízení bez strachu, že by se mohly vlivem elektrické sítě poškodit.

Široká škála možností využití

Pro rychlé a jednoduché kabelové nabíjení notebooku a menší elektroniky, jako jsou fotoaparáty, kamery, routery, IP kamery, drone či smart hodinky poslouží porty 2x USB 2.0, 1x USB-C a DC-OUT, kterými PowerBank disponuje. Širokou kompatibilitu s různými druhy notebooků zajistí set 28 redukcí, které se spolu s ostatním příslušenstvím nacházejí v balení. Chybět nemůže ani možnost nastavení výstupního napětí přes DC-OUT v 6 stupních: 5 V, 8,4 V, 9 V, 12 V, 16 V (kompatibilní 16,5 V), 20 V (kompatibilní 19 V, 19,5 V).

Snadné používání

Samotnou PowerBank nabijete prostřednictvím nabíjecího kabelu a portu DC-IN (19 V/2A). Už za cca 6 hodin nabíjení získáte plnou kapacitu powerbanky, která je tak připravena vám sloužit. O aktuální kapacitě vás informuje LED indikátor, který se nachází na boční straně zařízení. Při nabíjení také zobrazí hodnotu výstupního napětí, která je v té chvíli nastavena.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita baterie 40000 mAh
  • Max. výstupní proud 4,7 A
  • Výstupy USB, USB-C, AC

Další vlastnosti

Značka: Viking

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 150 mm
Výška: 195 mm
Hmotnost: 1155 g
Hloubka: 28 mm

Baterie

Kapacita baterie: 40000 mAh

Funkce

Zabudované světlo: Ne

Energetické údaje

Max. výstupní proud: 4,7 A
Podpora rychlého nabíjení: Ano

Konektivita

Celkový počet výstupů: 4
Výstupy: USB, USB-C, AC

Ostatní

Kód produktu: VSMTII40G

Všechny parametry

Recenze Viking Smartech II QC 3.0, powerbanka pro notebooky

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Viking Smartech II QC 3.0, powerbanka pro notebooky