ViewSonic VX2758-PC-MH černý


Úhlopříčka ("): 27 ", Počet HDMI portů: 2, Rozlišení displeje (px): 1920x1080, Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 144, Integrovaný TV tuner: Ne, Zobrazovací technologie: VA,


Cena 7 399 Kč

73,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní monitor ViewSonic VX2758-PC-MH se vyznačuje zakřiveným designem 1800R a nízkým vstupním sekáním. O to se postará obnovovací frekvence 144 Hz a doba odezvy MPRT 1 ms. Díky technologii AMD FreeSync si užijete obraz bez trhání a prodlení synchronizovaný s grafickou kartou. Podporuje zobrazení 120 % s RGB a 88 % NTSC barevného gamutu a 16,7 M barev. Antireflexní 27palcová obrazovka využívá VA zobrazovací technologii pro rozlišení Full HD 1920 × 1080 pixelů. Jeho typický jas tvoří 280 cd/m2 a kontrastní poměr 3000 : 1. K dispozici má rozhraní VGA, HDMI 2.0, HDMI 1.4 a 3,5 mm výstup i vstup. Obsahuje dvojici 2 W reproduktorů.

Herní monitor

S neuvěřitelně rychlým časem odezvy 1 ms MPRT poskytuje monitor ViewSonic VX2758-PC-MH plné obrázky bez rozmazání. Tato rychlá doba odezvy je ideální pro intenzivní hraní her a poskytuje úžasnou vizuální kvalitu při sledování sportovních nebo akčních filmů. Obnovovací frekvence 144 Hz poskytuje vynikající vizuální plynulost a bezchybnou grafiku bez ohledu na to, jak rychle se odehrává akce ve hře. Technologie AMD FreeSync eliminuje trhání obrazovky a snímků. Zajišťuje plynulé a bezchybné vizuální efekty v každé scéně.

Flexibilní připojení s nízkým vstupním zpožděním

Dva porty HDMI a vstup VGA nabízejí širokou škálu kompatibility, což vám poskytuje flexibilitu při připojení vašich zařízení. Zabudované nízké vstupní zpoždění, dosažené použitím redukce procesu, snižuje latenci signálu, což uživatelům poskytuje nejrychlejší možný zobrazovací signál z jejich grafické karty na monitor ViewSonic VX2758-PC-MH.

Vysoká kvalita obrazu, jas i kontrast

Model ViewSonic VX2758-PC-MH je vybaven 27palcovým rozlišením Full HD 1920 × 1080, které poskytuje jasný obraz po pixelech. Zažijte úžasnou čistotu a detaily pro každou příležitost, ať už pracujete, hrajete nebo se těšíte z nejnovější zábavy. Vysoce dynamický kontrastní poměr 80M : 1 vytváří hloubku v obrazech přidáním větší definice nejtmavších a nejjasnějších barev na obrazovce, což zaručuje, že obrázky na monitoru se zobrazí s nejjemnějšími detaily.

Stabilizace černé barvy

Stabilizace ViewSonic Black Stabilization poskytuje zvýšenou viditelnost a detaily zesvětlováním tmavých scén. Dominujte se zvýšenou viditelností a poskytněte vynikající barevný výkon pro dokonalý herní zážitek.

Optimální podmínky prohlížení

Exkluzivní ViewModel™ od společnosti ViewSonic™ nabízí specializované předvolby, které vyhovují různým scénářům použití, včetně režimů Hra, Film, Web, Text, Mac a Mono. Tyto předvolby zlepšují gama křivku, teplotu barev, kontrast a jas, aby poskytovaly optimální vlastnosti sledování pro každou aplikaci. Technologie bez blikání a filtr modrého světla pomáhají eliminovat namáhání očí způsobené škodlivými světelnými paprsky a obdobím dlouhého pozorování.

Pohlcující zvuk a nízká spotřeba energie

Monitor ViewSonic VX2758-PC-MH, navržený s integrovanými duálními reproduktory, spojuje neuvěřitelný výkon obrazovky s pohlcujícím stereofonním zvukem pro úplný multimediální zážitek. Úsporný ekologický režim ViewSonic upravuje jas na optimální nastavení, aby se snížila spotřeba energie a únava očí a zároveň se prodloužila životnost monitoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 27 "
Počet HDMI portů 2
Rozlišení displeje (px) 1920x1080
Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 144
Integrovaný TV tuner Ne
Zobrazovací technologie VA

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ViewSonic VX2758-PC-MH černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno