Vestfrost VR-FB383-2H0H kombinovaná chladnička


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 266 l, Objem mrazničky: 101 l, Roční spotřeba energie: 250 kWh, Maximální hlučnost: 41 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,5 cm, Výška: 201 cm. Více info


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 170 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Vestfrost VR-FB383-2H0H v bílém provedení disponuje celkovým objemem 367 l a zařazena je do klimatické třídy SN-T. Chladicí část o objemu 266 l obsahuje 4 skleněné poličky, kovovou policí na láhve, přihrádku Fresh Zone a 4 dveřní přihrádky. Mrazák s objemem 101 l se nachází v dolní části jeho mrazicí výkon je 8 kg/24 h. Chladnička je také vybavená super chlazením a mrazením, dvoukruhovou technologií NoFrost, rychlým zmrazením, vestavěným displejem a alarmem. Maximální dosahovaná hlučnost je 41 dB.

Vestfrost VR-FB383-2H0H

Kombinovaná lednice od značky Vestfrost je vybavena beznámrazovou technologií NoFrost Multi, která rovnoměrně chladí všechny uskladněné potraviny. Má samostatné chladicí okruhy v chladničce a mrazničce, čímž nedochází k míchání vzduchu a zápachům.

Více místa

Tato kombinovaná chladnička dosahuje výšky až 201 cm a nabízí až o 36 litrů navíc oproti standardním kombinovaným chladničkám. Chladicí část má až 266 litrů a mrazicí část 101 litrů.

Purebeam+

Už žádné bakterie či plísně ve vaší lednici. Technologie Purebeam+ využívá speciální modul s LED diodou UV-C a uhlíkový filtr, který je v horní části chladničky. Efektivnost filtru spočívá v jeho schopnosti zachytit nepříjemné pachy. LED dioda má zase dezinfekční účinek a dokáže neutralizovat až 99,9 % bakterií a plísní.

Metal cooling

Na zadní stěně kombinované lednice je kovový panel pro udržení optimální teploty uvnitř chladničky. Po každém otevření chladničky se teplota rychleji vrátí na původní hodnotu, což šetří energii.

Čerstvost

S filtrem Maxi Fresh budou vaše potraviny mnohem déle čerstvé. Filtr pohlcuje ethylen vznikající při zrání ovoce a zeleniny. Kromě toho je chladnička vybavena zásuvkou Zero zone s teplotou kolem 0 °C. Taková teplota je optimální pro uskladnění masa a ryb.

Nejenom LED osvětlení

Vnitřek chladničky osvětluje úsporné LED světlo. Je vybavena spoustou polic, na které si uložíte vše potřebné. Zásuvky a poličky jsou ukončeny lemem z nerezu.

Držák na víno

Uvnitř kombinované chladničky naleznete skleněné police, plastové zásuvky ve dveřích či zásuvky vhodné pro uskladnění ovoce, zeleniny a masných výrobků. Nechybí držák na víno, který je umístěn mezi poličkami, aby zabíral co nejméně prostoru.

I do vaší kuchyně

Kombinovaná chladnička zaujme také svým designem. Najde si místo i ve vaší kuchyni díky možnosti přehození dvířek na levou nebo pravou stranu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 201 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Vestfrost VR-FB383-2H0H kombinovaná chladnička

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi