Vestfrost VR-FB373-2H0I kombinovaná chladnička


Šířka: 59.5 cm, Výška: 186 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 20 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 210 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Vestfrost VR-FB373-2H0I v nerezovém provedení disponuje celkovým objemem 331 l a zařazena je do klimatické třídy SN-T. Chladící část o objemu 230 l obsahuje 3 poličky, kovovou policí na láhve a přihrádkou Fresh Zone. Mrazák s objemem 101 l se nachází ve spodní části a jeho mrazicí výkon je 8 kg/24 h. Chladnička je rovněž vybavená vestavěným displejem, dvoukruhovou technologií NoFrost, rychlým zmrazením a alarmem. Maximální dosahovaná hlučnost je 41 dB.

Vestfrost VR-FB373-2H0I

Kombinovaná lednice od značky Vestfrost je vybavena beznámrazovou technologií NoFrost Multi, která rovnoměrně chladí všechny uskladněné potraviny. Má samostatné chladicí okruhy v chladničce a mrazničce, čímž nedochází k míchání vzduchu a zápachům.

Metal cooling

Na zadní stěně kombinované lednice je kovový panel pro udržení optimální teploty uvnitř chladničky. Po každém otevření chladničky se teplota rychleji vrátí na původní hodnotu, což šetří energii.

Purebeam+

Už žádné bakterie či plísně ve vaší lednici. Technologie Purebeam+ využívá speciální modul s LED diodou UV-C a uhlíkový filtr, který je v horní části chladničky. Efektivnost filtru spočívá v jeho schopnosti zachytit nepříjemné pachy. LED dioda má zase dezinfekční účinek a dokáže neutralizovat až 99,9 % bakterií a plísní.

Čerstvost

S filtrem Maxi Fresh budou vaše potraviny mnohem déle čerstvé. Filtr pohlcuje ethylen vznikající při zrání ovoce a zeleniny. Kromě toho je chladnička vybavena zásuvkou Zero zone s teplotou kolem 0 °C. Taková teplota je optimální pro uskladnění masa a ryb.

Držák na víno

Uvnitř kombinované chladničky naleznete skleněné police, plastové zásuvky ve dveřích či zásuvky vhodné pro uskladnění ovoce, zeleniny a masných výrobků. Nechybí držák na víno, který je umístěn mezi poličkami, aby zabíral co nejméně prostoru.

Nejenom LED osvětlení

Vnitřek chladničky osvětluje úsporné LED světlo. Je vybavena spoustou polic, na které si uložíte vše potřebné. Zásuvky a poličky jsou ukončeny lemem z nerezu.

I do vaší kuchyně

Kombinovaná chladnička zaujme také svým designem. Najde si místo i ve vaší kuchyni díky možnosti přehození dvířek na levou nebo pravou stranu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 186 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Vestfrost VR-FB373-2H0I kombinovaná chladnička

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno