Vestfrost VR-FB373-2E0ORAF


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 230 l, Objem mrazničky: 101 l, Roční spotřeba energie: 250 kWh, Maximální hlučnost: 41 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 60,5 cm, Výška: 190,1 cm. Více info


Cena 29 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 300 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Vestfrost VR-FB373-2E0ORAD z kolekce ART se zobrazením slavné Fridy Kahlo v oranžové barvě v energetické třídě E má 230litrovou chladničku a 101litrový mrazák ve spodní části. Disponuje technologií No Frost Multi, Filtr Maxi Fresh, Ion Tech, funkcí Super cool, držákem na víno, šuplíkem s teplotou kolem 0 °C a šuplíkem s regulací vlhkosti.

Natural Iontech

Výkonný ionizátor neutralizuje pachy a udržuje lednici stále svěží. Záporně nabité ionty vypouštěné do prostoru chladničky aktivně čistí vzduch a tím prodlužují trvanlivost potravin.

Ilustrační obrázek

No Frost Multi

Beznámrazová cirkulační technologie umožňuje rovnoměrné chlazení a mrazení potravin. Díky odděleným okruhům v chladničce a mrazničce nedochází k mísení vzduchu mezi oddíly.

Ilustrační obrázek

Maxi Fresh

Filtr Maxi Fresh absorbuje ethylen, který se uvolňuje při dozrávání některých druhů zeleniny a ovoce. Vaše potraviny tak zůstanou déle čerstvé.

Ilustrační obrázek

Zero zone

Zásuvka udržuje optimální úroveň vlhkosti a teplotu kolem 0 °C. Díky tomu je ideální pro skladování čerstvého masa a ryb. Zachovejte déle čerstvost vaši potravin.

Ilustrační obrázek

Držák na víno

Víno potřebuje vhodné skladovací podmínky, a proto jsou chladničky Vestfrost vybaveny speciálním držákem na víno. Je umístěn mezi policemi a zabírá tak méně prostoru uvnitř spotřebiče.

Ilustrační obrázek

LED, Inox doplňky, šuplík na zeleninu

Úsporné LED osvětlení zbytečně nezvyšuje teplotu uvnitř chladničky. Zásuvky a poličky této chladničky jsou opatřeny moderními nerezovými prvky. Naprostou samozřejmostí vybavení je i přihrádka na zeleninu s manuální regulací vlhkosti.

Ilustrační obrázek

Zaměnitelné dveře

Při navrhování našich spotřebičů myslíme vždy na maximální zákaznickou spokojenost. Díky zaměnitelnému zavěšení dveří se spotřebič stává praktickým pro jakoukoliv kuchyni.

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60.5 cm
Výška 190.1 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Vestfrost VR-FB373-2E0ORAF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi