Vestavné kávovary

Vestavný kávovar vám ušetří místo na kuchyňské lince a navíc dokonale splyne s jejím designem. Automatické funkce vám nabídnou širokou škálu možností přípravy kávy. Ať už dáváte přednost klasickému espressu, nebo si raději vychutnáte cappuccino, vestavný kávovar vám splní každé vaše kávové přání. A na své si přijdou i milovníci chytrých technologií, protože některé vestavné kávovary je možné ovládat přes mobilní aplikaci, a tak si připravíte kafíčko ještě dřív, než vstanete z postele.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 3 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Miele CVA7845 šedý

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Miele CVA 7845 sivá.0

Způsob připravy pěny: nádoba na mléko, Smart (ovládání mobilem): Ano, Přednastavené programy: Ano


103 990 Kč

Teka CLC 855 GM GRD

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Teka CLC 855 GM GRD.0

Výprodej

Způsob připravy pěny: parní tryska, Smart (ovládání mobilem): Ne, Přednastavené programy: Ano


39 990 Kč

Teka CLC 855 GM GRL

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Teka CLC 855 GM GRL.0

Způsob připravy pěny: parní tryska, Smart (ovládání mobilem): Ne, Přednastavené programy: Ano


39 990 Kč

O kategorii

Výhody vestavných kávovarů

Přemýšlíte nad pořízením kávovaru, ale tápete, jestli automatický kávovar, kapslový kávovar nebo vestavný kávovar? Největší výhodou vestavných kávovarů je, že nemusíte doplňovat vodu, protože jsou napojeny na přívod vody. Další velkou výhodou těchto kávovarů je, že vám na kuchyňské lince nezabírají žádné místo, ale naopak hezky splynou se zbytkem kuchyňského interiéru.

Takže je to ideální varianta, pokud máte menší kuchyň, ve které se každý kousek místa počítá. A nesmíme zapomenout ani na pokročilé samočištění, díky kterému nebudete mít s kávovarem téměř žádnou práci.

Jak vybrat vestavný kávovar

Funkcemi se od sebe vestavné kávovary příliš neliší. Všechny vám zvládnou připravit kávové nápoje s mlékem i bez mléka, umí uvařit dva šálky najednou, automaticky se odvápní a mají různé stupně mletí kávy. Liší se od sebe především designem a speciálními funkcemi.

Například vestavný kávovar Miele CVA7440 OBSW můžete ovládat přes svůj chytrý telefon. Vestavný kávovar Miele CVA6805 OBSW má zase funkci CupSensor, která rozpozná výšku šálku. Kávovar si tedy vyberte podle toho, jaký je design vaší kuchyně a jaké od něj očekáváte speciální funkce.